• Fashion News  • Módní dům Louis Vuitton odtajňuje kampaň k dámské kolekci jaro/léto 2020

Módní dům Louis Vuitton odtajňuje kampaň k dámské kolekci jaro/léto 2020

Příchod jara bude plný barev, nových vzorů a siluet. Francouzský módní dům Louis Vuitton před několika dny odtajnil svoji novou kampaň k dámské kolekci pro sezonu jaro/léto 2020. Kreativní ředitel Nicolas Ghesquièr se při tvorbě nové kolekce nechal inspirovat érou Belle Époque.

Romantické, odvážné a vizuálně silné siluety zachytil na snímcích fotograf Collier Schorr v legendárním londýnském hotelu Park Lane. Fotografie jsou jako série zachycených okamžiků, které v divákovi vzbuzují napjatý pocit očekávání se zatajeným dechem.

Ambasadorka značky Louis Vuitton Emma Stone a čínská herečka Zhong Chuxi jsou vedle dalších modelek hlavními protagonistkami kampaně, která představuje unikátní architekturu hotelu ve stylu Art Deco, která tvoří ideální jako ideální pozadí prezentované kolekce. Stejně jako módní přehlídka se i tato kampaň zaměřuje na nejnovější modely kabelek, včetně nové Vanity z plátna Monogram a nejnovější verze Dauphine, nyní dostupné v kůži Epi nebo semišovém provedení.

Kampaňové fotografie odrážejí přístup Colliera Schorra k fotografii jako médiu oscilujícímu na pomezí mezi realitou a fikcí. Schorr již fotografoval pro značku Louis Vuitton kampaň pro sezonu jaro/léto 2019. Tentokrát navazuje na svůj charakteristický styl – více postav zachycených v interakci v pokojích a chodbách architektonicky pozoruhodného hotelu.

Cyklus krátkých digitálních filmů, který bude zveřejněn na online kanálech na webu Louis Vuitton v únoru, bude mít tu samou napjatou energii, ještě umocněnou soundtrackem interpretky Sophie, která poskytla hudební a video doprovod k módní přehlídce kolekce jaro/léto 2020.

Zdroj fotografií: archiv značky Louis Vuitton