• Fashion News  • Rihanna x ASAI

Rihanna x ASAI

Svět módy o sobě dává vědět další skvělou collaborací! Rihanna a její vlastní značka Fenty představila senzační spojení s nadčasovým brandem oblečení jménem ASAI, za kterou stojí mladý britský návrhář. Exkluzivní kolekce byla k dostání pouze ve 24 kusech.

Není pochyb o tom, že barbadoská kráska Rihanna ve světe módy není žádným nováčkem. Rihanna a její vlastní fashion značka nesoucí název Fenty, která se vyznačuje svými neotřelými a originálními kousky se rozhodla k vůbec první spolupráci! Jedná se konkrétně o londýnského návrháře jménem A Sai Ta, který je momentálně označován jako stoupající hvězda mezi módními designéry.

Na spolupráci nás mělo upozornit krátké video, které samotná zpěvačka Rihanna zveřejnila na svém Instagramu. Video, které bylo natočeno ve slow motion efektu, zachycuje, jak Rihanna má na sobě vzorované růžové šaty. Právě tento vzor se nazývá jako ‘Hot Wok’ a právě za tímto vzorem stojí návrhář A Sai Ta.

Kolekce Rihanna x ASAI navazuje na již vydanou zimní kolekci Fenty City Bloom, která byla založena na myšlence sjednotit krásu a křehkost. Tuto kolekci měl za úkol londýnský návrhář upravit a předělat tak trochu k obrazu svému. A výsledek? Kolekce se vyznačuje svými jemnými a neutrálními barvami a samozřejmě ‘Hot Wok’ vzorem, který je pro designéra charakteristický.

Exkluzivitu samotné kolekce potvrzuje už jen ten fakt, že obsahuje pouze 24 kusů a byla k dostání jedině v obchodním centru Selfridges v Londýně. Na základě toho vyplývá, že štěstí vlastnit tyto originální kousky z kolekce mělo možnost jen pár nejrychlejších jedinců.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5