• Fashion News  • Mondaily: Bottega Veneta znovuotevřela vlajkový obchod v Paříži

Mondaily: Bottega Veneta znovuotevřela vlajkový obchod v Paříži

Bottega Veneta pod uměleckým dohledem Matthieua Blazyho odhalila obnovený vlajkový obchod na ikonické Montaigne Avenue 12 v Paříži. Kylie Jenner 1. listopadu představí svou novou značku dostupného oblečení Khy. Robert Pattinson se stal tváří nové kolekce pánského oblečení Dior Icons.

Bottega Veneta znovuotevřela vlajkový obchod v Paříži

Bottega Veneta pod uměleckým dohledem Matthieua Blazyho odhalila obnovený vlajkový obchod na ikonické Montaigne Avenue 12 v Paříži. Obchod ztělesňuje italské řemeslné umění a zve návštěvníky do říše představivosti a časů Bottega Veneta. Každý prvek v obchodě je návratem k hlubokým řemeslným kořenům značky Bottega Veneta, od jedinečných kusů nábytku ručně vyrobených benátskými řemeslníky až po měkkou náruč kožených sedaček a vlněných koberců. Vlajkový obchod také zavádí exkluzivní službu personalizace vybraných kožených výrobků přímo v prodejně, která umožňuje zákazníkům přidat těmto kouskům kus sebe.

Kylie Jenner představuje svou novou značku Khy

Nejmladší ze sourozenců rodu Kardashian a Jenner, Kylie Jenner, se kromě kosmetiky, péče o pleť a dokonce i řady panenek Bratz, rozhodla rozšířit své obchodní portfolio o novou značku oblečení s názvem Khy, která bude uvedena na trh 1. listopadu. Ačkoli technicky vzato nejde o její první vstup do módního návrhářství – se svou starší sestrou Kendall již dříve sdílela stejnojmennou licencovanou řadu – debut Khy staví na dobře zavedené spotřebitelské základně Kylie a díky kouskům inspirovaným jejím „osobním šatníkem“ i na její dobře vyladěné estetice. První kolekce bude obsahovat 12 modelů a bude dostupná na webu khy.com.

Robert Pattinson se stal tváří nové kolekce pánského oblečení Dior Icons

Robert Pattinson je tváří nové kampaně Dior Icons, která představuje zcela novou řadu střídmých modelů navržených kreativní ředitelkou Kim Jones. Kolekce bude uvedena 1. prosince a zahrnuje řadu strukturovaných kabátů, kožených bomberů, kašmírových svetrů, prostorných kalhot a minimalistických vrstev. Kromě toho v kolekci najdete i řadu doplňků, včetně kabelky přes rameno Dior Gallop a bot Dior Buffalo Derby.

Foto: archiv značek