• Fashion News  • Mondaily: Chopard představí svou couture kolekci

Mondaily: Chopard představí svou couture kolekci

Chopard přichází s couture řadou šatů, minišatů a overalů připravených na červený koberec. Peter Do byl jmenován novým kreativním ředitelem pro značku Helmut Lang. Už pojedenácté ožije Mikulov pod taktovkou české značky Křehký sběratelským designem.

Chopard představí svou couture kolekci

Poté, co značka zdobila krky nejslavnějších žen svými šperky, Chopard přichází s couture řadou šatů, minišatů a overalů připravených na červený koberec. Caroline’s Couture bude obsahovat 50 modelů a bude představena během Filmového festivalu v Cannes. Kolekce je pojmenována po Caroline Scheufele, spolupředsedkyni a kreativní ředitelce značky Chopard, a představuje její vizi a závazek vůči posílení žen skrze svět módy a šperků.

Peter Do se stal kreativním ředitelem pro značku Helmut Lang

Peter Do je talentovaný designér s bohatým zkušenostmi a kreativním přístupem. Díky své schopnosti představit svěží perspektivu a inovativním nápadům převzal kormidlo u Helmuta Langa na pozici kreativního ředitele. Jeho zápal pro umění a moderní design bude pravděpodobně přinášet do značky nové a nečekané prvky. Jeho debutová kolekce pro jaro 2024 bude představena během letošního New York Fashion Weeku.

Křehký představuje novinky a program festivalu Křehký Mikulov

Nové příběhy českých i světových tvůrců, víkendová setkání s galeristy a designéry i nezaměnitelný kulturně-společenský program v atmosféře architektonicky mimořádného města, v kraji vinic a mimo rušné dění metropolí. Už pojedenácté ožije Mikulov pod taktovkou české značky Křehký sběratelským designem. Noblesní zámecké prostory obsadí svérázné autorské instalace a chybět nebude ani doprovodný program. Značka Křehký představí novinky od čtveřice tvůrců – Tomáše Černého, Šárky Ištvánové, Anny Šupolíkové a Antonína Tomáška. Festival Křehký Mikulov se koná od 26. do 28. května 2023 a je otevřený veřejnosti zdarma. Výstava je k vidění na Zámku Mikulov až do 4. června 2023.

Foto: archiv značek