• Fashion News  • Mondaily: Ikonické fialové šaty princezny Diany se budou dražit

Mondaily: Ikonické fialové šaty princezny Diany se budou dražit

Sametové šaty bez ramínek ve tvaru tulipánu, které nosila Diana, princezna z Walesu, na královském portrétu po boku tehdejšího prince z Walesu v roce 1991 a které se později objevily na natáčení Vanity Fair v roce 1997, budou prodány během Aukce Sotheby’s v New Yorku 27. ledna. S odhadovanou hodnotou mezi 80 000 a 120 000 USD byly šaty navržené Victorem Edelsteinem dříve prodány za 24 150 USD v rámci aukce v roce 1997, která zahrnovala 80 šatů z osobní sbírky princezny Diany ve prospěch AIDS Crisis Trust a Royal Marsden Hospital Cancer Fund.

Valentino představuje vůni Born in Roma Intense

V Born in Roma Intense Valentino posouvá původní odvážnou ikonickou vůni Born in Roma a obléká ji do teplejšího a smyslnějšího hávu v duchu haute couture. Energie pulzuje. Když máte své alter ego, je možné cokoli. Parfumérky Amandine Marie a Honorine Blanc sází na mocnou sílu vanilky, která je umocněna sugestivním triem jasmínu. V kombinaci se základním tónem benzoinové pryskyřice vzniká přitažlivá květinová ambra – prolnutí pryskyřičné intenzity a květinového objetí.

Rihanna dropuje kolekci Savage x Fenty v rámci svého vystoupení pro Super Bowl

Rihanna je pro letošní rok tváří přestávky amerického Super Bowlu, a tak neváhala a rovnou navrhla limitovanou kolekci v rámci své značky Savage x Fenty jen a jen pro tuto událost. Jednotlivé kousky zahrnují mikiny s kapucí, tepláky, univerzitní dresy, topy, kulichy i třeba boxerky. Všechny kousky jsou barevně či stylově inspirovány fotbalem, ne nadarmo Rihanna kolekci pojmenovala Game Day.