• Fashion News  • Mondaily: Jacquemus RTW Jaro 2021

Mondaily: Jacquemus RTW Jaro 2021

Jak se tvoří přehlídka v nekontaktní době? Čím překvapí sportovní kolekce značky Fila? A jak se Prada rozhodla skrze spojení se Sotheby’s pomoci? Je tu nejnovější přehled novinek za uplynulý týden!

Jacquemus RTW Jaro 2021

Jak zaujmout celý módní svět a zároveň obejít nutné koronavirové rozestupy? Značce Jacquemus se to opět povedlo na jedničku! Po dřívějším levandulovém poli si tentokrát pro svou runway vybral klikatou cestičku zlatavým polem. Pohlazením pro oči ale nebyla jen kouzelná scenérie – přírodní textury, minimalistické barvy a roztomilé kabelky nezklamaly ani tentokrát!

Kapsulní kolekce FILA X Maison Mihara Yasuhiro

Unisexový kapsulní počin ze spojení sportovní značky Fila se streetovou estetikou domu Maison Mihara Yasuhiro kombinuje retro sportovní vibrace s japonskou městskou estetikou. Nechybí kostkované motivy inspirované tenisovými kurty a pruhy v typické červené, bílé a modré.

Prada se pro svou podzimní kampaň spojila se Sotheby’s

Módní dům Prada si pro svou podzimní kampaň zvolil spolupráci s mezinárodní firmou Sotheby’s, jež pořádá aukce výtvarného umění. Tentokrát se ale spolu vrhnou do aukce podzimní kolekce, jejíž výtěžek poputuje organizaci UNESCO pro rozšíření vzdělávacích projektů určených zranitelným skupinám obyvatel po celém světě.

„Móda má povinnost nejen odrážet aktuální dobu, ale pomáhat ji formovat,“ uvedla společnost Prada.