• Fashion News  • Mondaily: Jirka Hofbauer ve své nové kolekci vzdává poklonu ženám

Mondaily: Jirka Hofbauer ve své nové kolekci vzdává poklonu ženám

Stylista a designér Jirka Hofbauer uvádí první samostatnou dámskou kolekci nazvanou „Ženy na sobě nesou tíhu světa“. Louis Vuitton Fondation představuje výstavu „Basquiat x Warhol. Painting 4 Hands“. Spojte cvičení s luxusem s novou kolekcí cvičebních pomůcek Louis Vuitton.

Jirka Hofbauer ve své nové kolekce vzdává poklonu ženám

Stylista a designér Jirka Hofbauer uvádí první samostatnou dámskou kolekci nazvanou „Ženy na sobě nesou tíhu světa“ nabízející 20 různorodých looků a doplňků. Eskalující řada modelů nabízí materiály jako brokát, satén, žakár, hedvábný satén, pletáž, vyšívané krajky. Kolekce nabízí civilní, denní modely i velké večerní róby, vše kombinovatelné v duchu autorovy myšlenky „6C“. Současně uvádí nový termín šití RTM – ready to measure, kterým chce umocnit preciznost krejčoviny a dynamiku reflektování požadavků klientek.

Výstava „Basquiat x Warhol. Painting 4 Hands“

Nadace Fondation Louis Vuitton se v letošním roce znovu vrací k dílu Jeana-Michela Basquiata a do 28. srpna milovníkům umění odhaluje umělcovu spolupráci s Andym Warholem. Mezi lety 1984 a 1985 vytvořil Jean-Michel Basquiat ve spolupráci s Andym Warholem kolem 160 společných maleb, takříkajíc „čtyřma rukama“. Do tohoto souboru patří i několik nejvýznačnějších děl v kariérách obou umělců. Keith Haring, který byl svědkem jejich přátelství a umělecké spolupráce, popisuje jejich dialog jako „konverzaci, která se místo slov realizovala prostřednictvím malby“. Mluví také o „dvou myslích, které se spojily, aby vytvořily třetí odlišnou a jedinečnou mysl“.

Louis Vuitton uvedl na trh nejluxusnější vybavení do posilovny

Louis Vuitton uvedl v kolekci “Art of Living” luxusní cvičební pomůcky pro všechny, co milují cvičení doma, ale i venku. V kolekci najdete vybavení pro více druhů sportu, od tenisu po jógu. Činky o hmotnosti 2 kg, které jsou zdobeny ikonickým plátnem Monogram Vás vyjdou v přepočtu na 47 000 Kč.

Dumbbells 2kg S00 - Art of Living - Sports and Lifestyle ...

foto: archiv značek