• Fashion News  • Mondaily: Zendaya se stala novou ambasadorkou Louis Vuitton

Mondaily: Zendaya se stala novou ambasadorkou Louis Vuitton

Zendaya je novou ambasadorkou módního domu Louis Vuitton a tváří ikonické kabelky Capucines. Objevte kolekci Bramboříky od La Dominique Jewelry, které znázorňují sílu, ale i jemnost a křehkost zároveň. Balenciaga spustila vlastní hru, ve které se naučíte jak pečovat o ekosystém.

Zendaya se stala novou ambasadorkou Louis Vuitton

Louis Vuitton představuje první kampaň, jejíž hvězdou je herečka a držitelka Zlatého globu, Zendaya. Herecká ikona je novou ambasadorkou módního domu Louis Vuitton a tváří ikonické kabelky Capucines. Kabelka Capucines byla poprvé představena v roce 2013. Je pojmenována po pařížské ulici Rue Neuve-des-Capucines, kde byl v roce 1854 otevřen první butik značky Louis Vuitton. Aktuálně patří mezi největší ikony módního domu. 

Objevte kolekci Bramboříky od La Dominique Jewelry

Kolekce Bramboříků je původně navržena jako Dominičiny svatební šperky, které lze kombinovat a vrstvit, nyní je lze však nosit libovolně a vytvářet si vlastní kompozice a a projevit tak svou vlastní osobitost. Květy Bramboříku svým zpodobněním znázorňují sílu, ale i jemnost a křehkost zároveň. Šperky jsou navrženy tak, aby byly výrazné a zároveň velmi příjemné na nošení.

Balenciaga zahájila projekt Regenerative Agriculture Experience

Pokud znáte hru Animal Crossing, pak vás určitě nadchne verze hry, kterou Balenciaga spustila 22.dubna k oslavě Dne země. Ve hře se budete moci starat o pozemek a zároveň se naučit pečovat o ekosystém, podle udržitelných technik pro zlepšení stavu půdy. Celou hrou vás provede virtuální postavička zkušeného zemědělce, který vám bude pomáhat s obnovitelným zemědělstvím.

Pro Den Země vytvořila Balenciaga vlastní Animal Crossing ...

Foto: archiv značek