• Fashion News  • Mondaily: Louis Vuitton představuje svěží modely

Mondaily: Louis Vuitton představuje svěží modely

Kolekce Louis Vuitton Taurillon Monogram a Monogram Macassar se rozrůstají o nové výrazné, sezónní kousky. V rámci letošního ročníku Prague Pride festivalu vytvořil Lukáš Macháček návrh trička s titulem „All undressed with love“. Hermès představil kultovní klasiku v bílém nebo růžovém zlatě.

Louis Vuitton představuje svěží modely z kolekcí Taurillon Monogram a Monogram Macassar

Kolekce Taurillon Monogram z reliéfní kůže se znovu vrací k trendům, které jsme mohli vidět na přehlídce pánské kolekce Louis Vuitton. Těšit se můžete na oblíbené modely, jako je například batoh Christopher, úzká taška Sac Plat mini či ikonická Keepall 25. Doplňky zaujmou svěžími letními tóny – elektrizující modrou Racing Blue a sofistikovanou a elegantní šedou Mineral Gray. Velmi zajímavé jsou kontrastní detaily v matné černi či palladiově stříbřité. Širokou nabídku nepostradatelných doplňků, jako jsou kapesní organizéry a peněženky, doplňují cestovní zavazadla. Chybět samozřejmě nemůže ikonický kufr na kolečkách Horizon a cestovní taška Dopp Kit, oba modely v sytém, letním odstínu Racing Blue.

Barvy se vkrádají také do kolekce Monogram Macassar. Modelům Christopher, Keepall and S-lock messenger z ikonického plátna Monogram propůjčují nádech hravé svěžesti kontrastní detaily ze zářivě žluté kůže Radiant Sun.

Novinkou této sezóny je Soft Polochon – prostorná taška v cylindrickém tvaru. Je opatřena odnímatelným proplétaným ramenní popruhem a madlem ze žluté kůže, a nabízí tak široké možnosti nošení. Kufr Horizon a další oblíbená zavazadla jsou rovněž k dispozici z plátna Monogram Macassar s detaily v odstínu Radiant Sun.

LUKÁŠ MACHÁČEK X PURE

Spolu na pomoc v boji proti HIV a Aids. Takto by se dala popsat kolaborace mezi módním návrhářem, hotelem Almanac X Alcron Prague a modelingovou agenturou Pure Model. V rámci letošního ročníku Prague Pride festivalu vytvořil Lukáš Macháček návrh trička s titulem „All undressed with love“. Autorem fotografie na tričku je Vratko Barcík, který se specializuje především na módní fotografii – nejčastěji nahých mužů.

Motiv trička a jeho slogan „All undressed with love“, poukazuje na fakt, že láska dokáže svléct každého z nás – a to bez ohledu na pohlaví. Výtěžek z prodaných triček půjde na podporu boje s problematikou HIV a Aids do Domu světla.

Hermès představuje novou kolekci šperků Chaîne d’ancre

Kultovní klasika v bílém nebo růžovém zlatě, osázena černými spinely, modrými safíry nebo protkaná diamanty. Síla kontrastů Chaîne d’ancre může být lehká, ale také silná. Každý ze šperků je průzkumem materiálů a forem, od minimalistických až po sofistikované.

Foto: archiv značek