• Gastro  • Netřepat, nemíchat, pít. Mojito, Cuba Libre a Gin & Tonic – nové míchané drinky v plechovkách z řady Ready To Drink od STOCKU

Netřepat, nemíchat, pít. Mojito, Cuba Libre a Gin & Tonic – nové míchané drinky v plechovkách z řady Ready To Drink od STOCKU

Jste ready na drink? Společnost STOCK Plzeň-Božkov přináší další tři osvěžující předmíchané nápoje v plechovkách z řady „ready-to-drink“ (RTD), které navazují na loňské úspěšné a oblíbené drinky z tohoto portfolia. A které příchutě to jsou? Božkov Republica Cuba Libre, Božkov Republica Mojito a Dynybyl Gin Original & Tonic.  

Tedy dvě na bázi Božkov Republica Exclusive White a jedna z klasického jalovcového ginu Dynybyl Gin Original. Obě značky se řadí mezi lídry v kategoriích ginu a rumu. Nebylo proto nad čím váhat a vytvoření nových přírůstků právě z těchto oblíbených destilátů bylo jasnou volbou. Kromě toho jsou inspirovány také nejnovějšími trendy. Čeští spotřebitelé nejraději pijí míchané drinky právě na bázi ginu a rumu. Novinky RTD jsou tak na míru ušité přímo tomu, co mají Češi opravdu rádi.

Nejen dokonale vyladěná chuť dle přesné receptury a praktické balení dělají těmto drinkům jméno, je to i obsah alkoholu, který čítá 6%, tudíž je to ideální drink na nejen letní popíjení.

 „Při výrobě nových předmíchaných drinků v plechovkách jsme se inspirovali úspěchem našeho již existujícího portfolia RTD drinků a také tím, co mají Češi nejraději. Tak vznikly tři osvěžující novinky na bázi dvou našich oblíbených značek Božkov Republica a Dynybyl. Na vývoji těchto unikátních receptur pracovala naše vývojová laboratoř intenzivně po dobu několika měsíců, aby společně s marketingem a se spotřebiteli vyladili nové receptury k dokonalosti. Během této cesty bylo potřeba připravit vyšší desítky vzorků, z nichž byly poté vybrány ty nejlepší. Abychom spotřebitelům zajistili nejlepší možnou kvalitu, používáme při tvorbě receptur jen osvědčené suroviny od našich zavedených dodavatelů a na vybraných tekutinách následně probíhají zátěžové a stabilitní testy. Nové nápoje jsou k dispozici ve 250ml balení, jsou naperleny oxidem uhličitým na příjemnou hladinu a nejlépe si je vychutnáte dobře vychlazené,“ dodává Petra Lišková, Master Blender společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

BOŽKOV REPUBLICA CUBA LIBRE

Značku Božkov Republica Češi milují. Není se čemu divit. Tyto karibské rumy byly inspirovány první republikou a jejími hodnotami, jako je elegancí, poctivostí a řemeslností. Tuzemské léto se bez nich neobejde, a proto dva nové předmíchané drinky vznikly právě na bázi bílého rumu Božkov Republica Exclusive White. První z nich je Božkov Republica Cuba Libre.

Propadněte svěží kombinaci bílého rumu, kolového nápoje a limetky a vychutnejte si pocit svobody, který se v něm ukrývá.

BOŽKOV REPUBLICA MOJITO

Jaký další drink na bázi bílého rumu patří neodmyslitelně k létu? No jistě, svěží Mojito. Spojení bílého rumu s limetkou a intenzivní chutí máty málokdo odolá. Vychutnejte si ho kdekoliv, kde je to možné. S novým předmíchaným drinkem Božkov Republica Mojito v plechovce vám už nic nestojí v cestě.

DYNYBYL GIN ORIGINAL & TONIC

Poslední novinkou je nesmrtelná klasika – gin s tonikem. Této nestárnoucí kombinaci neodolá snad žádný milovník ginů. Novinka Dynybyl Gin Original & Tonic je tak ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat vyvážené spojení klasického jalovcového ginu značky Dynybyl s kvalitním perlivým tonikem. Kromě toho v jeho chuti ucítíte jemný grepový nádech.

Kromě těchto novinek si můžete samozřejmě vychutnat také čtyři již zavedené předmíchané drinky, které jsou na trhu od loňského roku. Už jste vyzkoušeli  legendární Fernet Stock Bavorák Citrus, tuzemák Božkov Originál & Cola s limetkou, oblíbenou vodku Amundsen v kombinaci se sodou a bezinkovo-mátovou příchutí nebo třeba gin borůvkovým nádechem Dynybyl Gin Violet s tonikem? Ať už preferujete cokoliv, věřte, že 7 předmíchaných „ready-to-drink“ nápojů vám splní každé gurmánské přání a zpříjemní třeba festival, zahradní grilování, večírek, letní párty nebo třeba na výlet do přírody.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5,