• Fashion News  • Mondaily: Olivier Bialobos se stal zástupcem generálního ředitele značky Dior

Mondaily: Olivier Bialobos se stal zástupcem generálního ředitele značky Dior

Olivier Bialobos byl povýšen na zástupce generálního ředitele značky Dior. Již brzy nás čekají další modely z velké kolaborace Louis Vuitton s Yayoi Kusamou. Módní návrhář Jan Černý přišel s novou kolekcí Crystal Drop.

Olivier Bialobos se stal zástupcem generálního ředitele značky Dior

Olivier Bialobos nastoupil do společnosti Dior v roce 2006, aby vedl globální komunikaci značky a v průběhu střídání kreativních ředitelů a generálních ředitelů formoval a řídil image značky. Nyní byl povýšen na zástupce generálního ředitele. Olivier má na starosti celkové řízení značky a pomáhá s strategickým plánováním a rozvojem obchodních aktivit. Pod jeho vedením se Dior stal jednou z nejvýznamnějších značek módního průmyslu a rozšířil svůj dosah na celém světě.

Louis Vuitton a Kusama chystají další nové modely

Louis Vuitton a Yayoi Kusama představili v lednu 2023 největší spolupráci tohoto roku a to byl teprve na začátku. Koncem března se obří týmová spolupráce vrací s dalšími modely, kterých by v této spolupráci mělo být dohromady 400. Bude tedy opravdu z čeho vybírat! Tato spolupráce je významným milníkem v módním průmyslu, protože spojila dvě kreativní síly z různých částí světa.

Louis Vuitton & Yayoi Kusama Reveal Co-ed Collaboration for 2023

Jan Černý představil novou kolekci

Jeden z nejúspěšnějších českých módních návrhářů Jan Černý představil na svém e-shopu novou kolekci s názvem Crystal Drop. Skládá se ze streetwearových kousků, které jsou nejenom stylové, ale také vhodné na každodenní nošení, díky svým střihům a pohodlným materiálům.

Foto: archiv značek