• Fashion News  • Mondaily: Plakáty pro snímek „House of Gucci“ odhaleny

Mondaily: Plakáty pro snímek „House of Gucci“ odhaleny

Velmi očekávaný film „House of Gucci“, který má mít premiéru 24. listopadu, odhalil minulý čtvrtek plakáty s hvězdným obsazením – Lady Gaga, Adam Driver, Jeremy Irons, Jared Leto a Al Pacino.

Ti ztvární příběh vedoucí k vraždě Maurizia Gucci, jež v roce 1995 zorganizovala jeho bývalá manželka Patrizia Regiiani. V té době byl Maurizio hlavou ikonického italského módního domu Gucci, který založil jeho dědeček Guccio Gucci. A my už se nemůžeme dočkat!

Louis Vuitton slaví 200. narozeniny svého zakladatele

Dvě stě let po narození zakladatele značky, Louise Vuittona, přichází LV s megalomanskou oslavou na jeho počest. Nebude chybět například videohra s vloženými NFT artikly, dokument na Apple TV, umělecká díla, zbrusu nové výlohy nebo třeba fiktivní román. Vuitton zahájí oslavy pod hlavičkou „Louis 200“ 4. srpna, přesně 200 let po narození zakladatele. Od tohoto dne lze „Louis: The Game“ stáhnout jak na App Store, tak Google Play pro systémy Android.

Řetězec Selfridges na prodej

Po týdnech spekulací je luxusní obchodní dům Selfridges, jež provozuje 25 maloobchodních míst po celém světě, uveden do prodeje s vyvolávací cenou 4 miliardy liber (5,52 miliardy dolarů). Credit Suisse bude dohlížet na nabídkový proces a brzy začne vyhledávat investory v naději, že dokončí dohodu do konce roku. Podle publikace již existuje potenciální zájem kupujících, ačkoli zatím nebyla podána žádná oficiální nabídka. Řetězec se dostal do problémů především kvůli koronavirové pandemii.