• Fashion News  • Mondaily: Victoria Beckham a Mango spojují síly v tvorbě letního módního snu

Mondaily: Victoria Beckham a Mango spojují síly v tvorbě letního módního snu

Mango brzy odhalí svou dosud nejvýznamnější spolupráci, a to kolekci oděvů, slipdresů, pletenin a doplňků navržených ve spolupráci s Victorií Beckham v tlumené paletě letních „ostrovních“ barev. Kolekce Victoria Beckham x Mango, která má být uvedena na trh 23. dubna, představuje smyslný, promyšlený a ženský počin.
Victoria Beckham ke kolekci dodala, že spolu se značkou Mango stvořili „uvědomělý, moderní šatník, ideální na letní měsíce. Je v něm trochu drzosti, ale zároveň má v sobě lehkou poddajnost. Inspirovala mě francouzská filmová ikona ‚La Piscine‘, a konkrétně postava Jane Birkin. Celá kolekce je o přirozené kráse, je velmi ženská a dodává skutečný pocit svobody.

Eva Herzigová se stala jednou z tváří kampaně Saint Laurent SS24

Kreativní ředitel značky Saint Laurent, Anthony Vacarello, již od roku 2019 svěřuje slavnému německému fotografovi Juergen Tellerovi zachycení celé řady módních snímků, až do té míry, že už se téměř nedají spočítat. Vaccarello pozval Tellera, aby zachytil letní kampaň pro rok 2024, přičemž mezi modelkami Penelope Ternes, Loli Bahia, Ajus Samuel se objevila také česká topmodelka Eva Herzigova. Jarní kolekce 2024 se vyznačuje znovuzrozením ikonické safari bundy od samotného Saint Laurenta z roku 1968.

Jan Société vydal první drop tohoto roku…a Ceny Anděl

Ručně barvená trika a hoodies technikou airbrush či nový colorway – washed šedý odstín pro trika a crewnecks. Limitovaná edice a první drop tohoto roku představila značka Jan Société, za kterou stojí Jan Černý. Ten si také připsal krásný počin v podobě looku s více než 4000 krystaly pro zpěváka Sofiana MedjMedj u příležitosti jeho vystoupení v rámci předávání Cen Anděl.