• Fashion News  • Mondaily: Victoria’s Secret konečně v Praze!

Mondaily: Victoria’s Secret konečně v Praze!

Značka Victoria’s Secret otevřela v Praze svůj první butik v OC Westfield Chodov. Ukrajinská protestantka se potřísnila umělou krví na festivalu v Cannes. V Kataru byla otevřena první letištní lounge a restaurace Louis Vuitton.

Victoria’s Secret konečně v Praze!

Milovnice luxusní značky prádla Victoria’s Secret se konečně mohou těšit na možnost nákupu mimo letiště. První butik v Praze se nachází v přízemí OC Westfield Chodov a již při vstupu se ocitnete v přímočarém růžovém království. V sortimentu najdete vše, na co jste zvyklé, od prádla po kosmetiku. Jediná výjimka je, že zatím není k dispozici sportovní oblečení. Při procházení butikem vás okouzlí pohled na nádherný křišťálový lustr, který se nachází přímo uprostřed prodejny.

Ukrajinská protestanka se polila krví na festivalu v Cannes

Na filmovém festivalu v Cannes se objevila ukrajinská influencerka Ilona Chernobai, která vyvolala velký zájem a rozpoutala živé diskuse. Přímo na červeném koberci se objevila v šatech v barvách ukrajinské vlajky a symbolicky použila umělou krev, aby vyjádřila svůj nesouhlas se současným děním.

Louis Vuitton otevřel svou první letištní lounge

V Kataru byla otevřena zbrusu nová a první letištní lounge a restaurace Louis Vuitton. Lounge, která se nachází nad prodejnou značky na letišti, je vyzdobena designovým nábytkem, včetně nízkých stolů od India Mahdavi a křesel Costela od Martina Eislera. Koncept zahrnuje přilehlou restauraci s jídelním lístkem vyvinutým tříhvězdičkovým michelinským šéfkuchařem Yannickem Allénem, který nabízí pokrmy s využitím místních surovin.

Foto: archiv značek