• Beauty  • Nahatý Lush aneb život bez obalů

Nahatý Lush aneb život bez obalů

Přemýšleli jste někdy nad tím jaké množství plastů existuje na naší planetě a jaké množství je možné zpracovat? V dnešní době se čím dál tím více řeší otázka recyklace, ale otázku, zda se dá žít bez obalů první položil Lush a rázem hned dokázal odpovědět. Ano, to tedy dá.

V nejnovějším katalogu Lush se totiž můžete dočíst o životě bez obalu podle Kathryn Kellogg, která už rok a půl nevynesla odpadky, protože žádné nemá. Nakupuje na farmářských trzích, kávu si nechá nalít do zavařovací sklenice a přitom se její život nestal neustálím omezením. Dopřává si co chce a s tím jí také pomáhá Lush. Lush totiž prodává své výrobky nahé. Žádné zbytečné plasty. A to vše je možné díky několika chytrým nápadům.

Například si můžete koupit v Lush šátek, do kterého vám krásně zabalí výrobky a dále ho pak můžete nosit jako módní doplněk či si znovu odnést výrobky. Asi se nyní ptáte a co masky. I na toto má Lush vychytávku, která se Vám bude líbit.

Vy si jako zákazník přinesete své oblíbené produkty domů v plastovém kelímku, který po vypotřebování nevyhodíte, ale schováte a umyjete. Za přinesení těchto kelímků (v minimálním počtu pěti kusů) budete řádně odměněni a to maskou Vašeho výběru. Tyto kelímky se pak speciálně sterilizují a znovu použijí.

Líbí se Vám nahý život jako nám? Pokud ano, tak pomozte planetě a příště místo drogerky zavítejte do Lushe.