• Beauty  • Najděte své přednosti s novou kosmetickou značkou Pleasing od zpěváka Harryho Stylese

Najděte své přednosti s novou kosmetickou značkou Pleasing od zpěváka Harryho Stylese

Find your PLEASING. Zpěvák Harry Styles, který v posledních letech dostává do popředí i díky své nebojácnosti měnit stereotyp mužů, v průběhu listopadu vypustil do světa svou novou veganskou genderově neutrální kosmetickou značku PLEASING. Gró celé značky, jak již z názvu vyplývá, má představovat potěšení a vytvářet tak zákazníkovi jedinečný pocit krásy a podrthnout jeho přednosti.

Harry Styles je známý zpěvák, který se nebojí extravagance a boří tak mýty o tom, zda mají muži nosit jen sako s kalhotami, dvakrát o sebe nepečovat a jiné. To vše podtrhl moment, kdy se Harry objevil na titulce časopisu Vogue v dámských šatech. Nyní přichází se svou kosmetickou značkou, která je vegasnká a krom toho i genderově neutrální. produkty jsou tak určeny pro ženy i muže. Pleasing se nese v duchu přednosti a pocitu krásy.

V portfoliu značky najdete především produkty, které by sám Harry používal a kladl důraz, aby “nemaskovaly” lidem obličej, jak sám dodal při uvedení značky.

Jeho láska k lakům na nehty se promítla i do jeho brandu a uvedl tak set The Perfect Polish set. Mimojiné zde najdete i The Pleasing Pen, které obsahuje séra na oči a rty. Díky chladivým válečkům tak redukuje tvorbu vrásek a hydratuje oční okolí. Posledním kosmetickým produktem je The Pearlescent Illuminating Serum – rozjasňující sérum na každodenní nošení.

Největší radost ale můžeme mít my! Kosmetické produkty Pleasing se dají objednat do České republiky. Vše najdete na stránkách www.pleasing.com i s přepočtem na koruny.

Zdroj fotografií: archiv značky Pleasing