• Lifestyle  • Čokoládové Vánoce od Milky pro ty nejmlsnější jazýčky

Čokoládové Vánoce od Milky pro ty nejmlsnější jazýčky

Dopřejte si vánoční chvíle pohody bez odříkání. Vánoce jsou od toho, abychom je vnímali všemi smysly. A mezi ně patří sladkosti, vánoční cukroví a i čokoládová pokušení. Čokoláda Milka zůstává stejně lahodná jako vždy a přichází s vánočními novinkami, kterými můžete potěšit sebe své nejbližší.

To nejjemnější čekání

Adventní kalendáře neodmyslitelně patří k Vánocům a v oblibě je mají hlavně ti nejmenší. Připomínají totiž blížící se kouzelný den plný dárků. Odpočítávání dní se stane příjemnějším díky čokoládovým postavičkám, které se ukrývají v Milka adventním kalendáři. Jsou vyrobeny z té nejjemnější čokolády z alpského mléka, které zpříjemní adventní čas celé rodině. Hmotnost 200 g

Doporučená cena adventního kalendáře 179,90 Kč

Klasika v novém balení

Milka Santa není jen poslem dobré nálady, ale při čekání na Štědrý večer potěší i ty nejmlsnější jazýčky. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky doplní adventní atmosféru a udělá radost všem generacím. Čokoládové figurky se navíc skvěle hodí jako mikulášská nadílka. Letos se Milka Santa nově představí v tradičním červeném obleku s fialovým pytlem plným dárků. Hmotnost 90g a 45 g.

Doporučená cena figurky 45 g za cenu 29,90 Kč a 90g za cenu 55,90 Kč

Sněhová nadílka

Vánoce na sněhu patří k té pravé atmosféře stejně jako vůně vánočního cukroví. Milka SnowBalls Milk nebo Oreo jsou ale tou pravou cukrovinkou, která vám zaručeně přiblíží zasněženou vánoční náladu. Nejjemnější mléčná čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná krémovou náplní z lahodného alpského mléka či sušenek Oreo potěší malé i velké labužníky. A sněhové dobrodružství může začít!

Doporučená cena cukrovinky 89,90 Kč

Zdroj fotografií: Milka Česká republika

Marketing manager