• Styling  • Nejlepší podzimní obuv

Nejlepší podzimní obuv

Podzim se blíží závratnou rychlostí a tak je na čase vyměnit žabky za teplejší obuv. Výlohy obuvnictví nás lákají na své nové úlovky pro chladnější počasí. Tady najdete typy, jaké kousky budou nadcházející období trendy v ulicích.

Kozačky – vysoké nebo nad kotníky, stále v nich vypadají nohy sexy a navíc zahřejí. Pokud máte ještě někde ve skříni kožené z loňska, tak je neváhejte vytáhnout. tento rok je ale také zpátky módní hadí kůže nebo jiné zvířecí vzory. A vybrat si můžete i mezi typy podpatků – platforma, jehlový podpatek, mohutný, rozšířený…

Hrany – tento střih se poprvé objevil v 90. letech, ale protože se v dnešní době vše veze na retro vlně, ani hranaté boty nezůstávají pozadu. Zajímavým designérským prvkem je rozšiřující se podpatek.

Platformy – jistě si je pamatujete jako královny mejdanů 80. a 90. let. Tyto retro úlovky slaví svůj comeback. Troufnete si na ně?

Špičky – stejně jako minulý rok, drží se na scéně špičaté boty ať už nízké nebo na jehlovém podpatku, Zajímavý je v takovém případě střih, který nemá kulaté vykrojení jako u klasické lodičky, ale střih do “V”.

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4)