• Fashion News  • Victoria Beckham přináší elegantní kousky pro každou příležitost v pre-kolekci podzim/zima 2019-20

Victoria Beckham přináší elegantní kousky pro každou příležitost v pre-kolekci podzim/zima 2019-20

Máte ráda eleganci, ale díky neustálému pohybu či práci je to složité? V tom případě je pre-kolekce podzim/zima 19-20 značky Victoria Beckham přímo pro vás! Nabízí totiž snadné řešení, jak se obléci elegantně, ale zároveň pohodlně. Kolekce kombinují mužnou odvážnost a odhodlanost s ladnou jemnou ženskostí. Podívejte se, na jaké kousky se můžete těšit.

 První, čím vás zcela jistě celá kolekce Victoria Beckham zaujme, jsou výrazné potisky. Tvoří ji zajímavé kousky v jasných tónech růžové, oranžové nebo fuchsiové, které rozbíjí jinak tradiční podzimní barevnou paletu.

Nejde si nevšimnout ani neustále se opakujícího motivu hadí kůže, jemných proužků v pastelových tónech nebo hvězdného vzoru. Hadí kůže i motiv hvězd se vyskytuje i na některých kabelkách kolekce. Ostatní doplňky jsou vyrobeny z tvídu nebo lesklého saténu. 

V kolekci AW19-20 nechybí základní kousky jako je perfektně padnoucí sako, široké elegantní kalhoty nebo ikonické lehké topy lemované krajkou. Pozornost tentokrát upoutají i jemné úplety, které lze snadno zkombinovat s ostatními kousky kolekce. Na večer najdeme, jak jednoduché koktejlky, tak i dramatické róby sahající až na zem.

Kromě kabelek najdeme v doplňcích pre-kolekce také zimní obuv, která je vyrobena především z kůže.


  • Pomyslnou třešničku celé kolekce tvoří obuv.
  • Victoria zvolila variantu s otevřenou špičkou a jehlovým podpatkem.

Proslulá značka Victoria Beckham i její mladší sestra značky Victoria, Victoria Beckham jsou k dostání v Praze. Na českém trhu jsou v zastoupení exkluzivního multibrandového butiku THE STORE, který se nachází na adrese Široká 15.

Zdroj: 1, 2 – Victoria Beckham / The Store