• Lifestyle  • Nejlepší vánoční dárky pro ženy do 1500 Kč

Nejlepší vánoční dárky pro ženy do 1500 Kč

Vánoce jsou opět tady a vy stále nemáte nakoupeno? Nechcete se opakovat, ale dochází vám inspirace? Přečtěte si několik tipů na dárky, kterými ženu určitě potěšíte.

Nakupování a shánění vánočních dárků je dnes v mnoha případech drahou a komerční záležitostí. Musí tomu ale opravdu tak být? Podívejte se, jak se dá za dobrou cenu pořídit dárek, který navíc udělá radost každé ženě.

  • Slova na uklidnění

Kniha je dárek, kterým nic nezkazíte. Pro ozvláštnění můžete ke knize koupit, popřípadě vyrobit, látkový obal či trefnou záložku. V dnešní uspěchané době je kniha ideální způsob, jak na chvíli zpomalit a po stresujícím vánočním období přijde vhod.

  • Ohlédnutí se za vzpomínkami

Pokud chcete dát obdarované najevo, že vám na ní opravdu záleží, potom je album ta správná volba. Stačí vybrat klíčové fotografie, které zachycují pěkné vzpomínky, a radostný úsměv na tváři máte zaručený.

  • Darujte kulturní zážitek

Když si nejste jistí, co za dárek vybrat, zkuste vyhledat, jaké kulturní akce se pořádají ve vašem okolí. Lístky do divadla či na koncert mohou mít kolikrát lepší efekt než hmotný dárek.

  • Přenosný hrnek na nápoje

Snad každá žena má ráda kávu nebo čaj. Pokud to platí i u té vaší, určitě byste nešlápli vedle s designovým hrnkem či termoskou. Dobrým příkladem mohou být značky KeepCup a GoodGlass, které jsou navíc ekologicky šetrné.

  • Potěšte oblíbenou vůní

Radost pod stromečkem určitě udělá i parfém. Měli byste si být však jistí, jaké typy vůní má daná žena ráda. Oblíbenými značkami parfémů jsou například vůně Marc Jacobs, Chloé, Dolce & Gabbana či Calvin Klein.

  • Darujte skutečný dárek

Slyšeli jste již někdy o organizaci Člověk v tísni? Tato česká humanitární organizace pomáhá lidem v tíživých životních situacích a přispívá k rozvoji společnosti, kde kulturní, rasové a etnické rozdíly jsou zdrojem obohacení, nikoliv konfliktů.

Pod záštitou této organizace vznikl projet Skutečný dárek, kdy máte možnost darovat určitou částku peněz tam, kam je to potřeba. Můžete například koupit školní pomůcky pro děti, kohoutek na vodu nebo solární lampu. Na výběr je toho opravdu mnoho, navíc uděláte radost hned dvakrát. Poprvé lidem, kterým váš dárek pomůže, a podruhé, když váš blízký objeví pod stromečkem darovací certifikát. Více informací se můžete dočíst na http://www.skutecnydarek.cz.

Zdroj: Pexels, GoodGlass, zdroj