• Lifestyle  • Nejlepší vánoční dárky pro muže do 1500 Kč

Nejlepší vánoční dárky pro muže do 1500 Kč

Že je těžké shánět dárek pro muže, jenž mu zaručeně udělá radost? Inspirujte se několika cenově dostupnými tipy, kterými můžete obdařit manžela, tatínka, dědečka, přítele či bratra.

Vánoce jsou časem pohody a klidu, kdy bychom měli vypustit z hlavy všechny své starosti. Z vlastní zkušenosti možná víte, že ne vždy tomu tak je. Už jen z toho důvodu, že shánět vhodný dárek pro muže, je někdy pěkný oříšek. Přečtěte si několik tipů, které vám usnadní rozhodování.

  • Originální mapa pro cestovatele

O oblíbených stíracích mapách jste už možná slyšeli. Jsou to mapy, na kterých si můžete jednoduše nehtem setřít místa, jež jste už navštívili. Mapy se dají sehnat ve všech možných provedeních a formátech. Koupit můžete světovou, evropskou či českou mapu.

  • Darujte hvězdu

Originální dárek, kterého si bude moci obdarovaný užívat napořád. Mnoho hvězd na obloze nemá své jméno a vy máte tu možnost jednu z nich pojmenovat. Stačí hvězdu společně s jejím novým jménem zaregistrovat. Poté obdržíte dárkový balíček, který se skládá z dárkového certifikátu, návodu jak hvězdu najít a z dalších informací.

  • Nepřevrhnutelný hrnek

Praktický dárek, který vám ulehčí život. Díky přísavce zespodu drží hrnek na povrchu jako přibitý, takže se hodí jak do kanceláře, tak na cesty vlakem či autobusem.

  • Předplatné oblíbeného časopisu

Pokud některý z vašich blízkých čte rád časopisy, ať už o historii, automobilech či o přírodě, bezpochyby mu předplatné udělá radost.

  • Jízda v supersportu

Dárek, který udělá radost snad každému muži. Vybrat můžete z mnoha známých značek jako je Porsche, Lamborghini, Audi a další.

  • Darujte skutečný dárek

Slyšeli jste již někdy o organizaci Člověk v tísni? Tato česká humanitární organizace pomáhá lidem v tíživých životních situacích a přispívá k rozvoji společnosti, kde kulturní, rasové a etnické rozdíly jsou zdrojem obohacení, nikoliv konfliktů.

Pod záštitou této organizace vznikl projekt Skutečný dárek, kdy máte možnost darovat určitou částku peněz tam, kam to uznáte za vhodné. Můžete například koupit školní pomůcky pro děti, kohoutek na vodu či solární lampu. Na výběr je toho opravdu mnoho, navíc uděláte radost hned dvakrát. Poprvé člověku, kterému váš dárek pomůže, a podruhé, když váš blízký objeví pod stromečkem darovací certifikát. Více informací se můžete dočíst na https://www.skutecnydarek.cz/.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6