• Lifestyle  • Největší událost udržitelnosti SLOU DAYS odstartovala v OD KOTVA

Největší událost udržitelnosti SLOU DAYS odstartovala v OD KOTVA

Právě dnes odstartovala největší událost v Česku, která představuje kompletní portfolio udržitelného přístupu k životnímu stylu. Na jednom místě v obchodním domě KOTVA po celý víkend od 15. do 17. června návštěvníci najdou vše pro pomalý a šetrný životní styl, který se stává v poslední době velmi vyhledávaným způsobem, jak přistupovat k zodpovědnému životu.

Skvělý program jedinečné prodejní akce je nabitý o zcela nový koncept Galleries, který má za úkol interaktivně zapojit, edukovat a inspirovat ve čtyřech oblastech Fashion, Beauty&Cosmetics, Zero Waste a Living. Zmínila se o něm i samotná zakladatelka SLOU DAYS.

„Galleries jsou informační fóra, do kterých návštěvníci mohou vstoupit, informovat se, vidět a zažít udržitelnou módu, organickou kosmetiku, život bez odpadu nebo interiér bytu v konceptu pomalého životního stylu. Budete se moci nechat nalíčit organickou kosmetikou, podívat se, jak se zabalit na cesty bez odpadu a jakou drogerii pořídit do domácnosti.” dodává zakladatelka a tvář projektu Kamila Boudová.

Pro milovníky a vyhledávače módy je zde připravená shopping zóna, která nabízí více než 50 lokálních a zahraničních značek. Po celé tři dny v rámci programu je možnost stát se součástí seminářů, workshopů a diskuzí s odborníky. Letos poprvé zde je připraven vzdělávací program pro studenty střední škol. Třešničkou na dortu prodejní akce je hlavní zahraniční host Dominique Peclers, která je uznávanou ikonou trendsettingu, etického přístupu a inovací v oblasti textilního průmyslu.

Inspirujte se redakčním výběrem z programu RAGWEAR INFO ZÓNY:

× pátek 15. června  – Žijeme to / O čem je ten pomalý životní styl? / 18:00 – 19:00 hodin

× sobota 16.června  – Efektivní šatník / seminář s návrhářkou Kamilou Vodochodskou / 11:00 – 12:30 hodin

× sobota 16. června –  Móda včera, dnes a zítra / přednáška Dominique Peclers / 16:00 – 17:15 hodin

× sobota 16. června – Co se děje v Bangladéši / přednáška Maylis Soque / 17:30 – 18:15 hodin

× neděle 17. června – Bezpečné opalování / seminář s Tiny Life / 10:45 – 11:45 hodin

Kompletní progam na celý víkend najdete na oficiálním webu.

Zdroj: archiv SLOU DAYS

Marketing manager