• Styling  • (Ne)obyčejná košile

(Ne)obyčejná košile

Je součástí našich šatníků, nikdy nás neomrzí, a možností, jak ji kombinovat, je bezpočet. Buď jsme si ji pořídily samy nebo si ji tajně půjčujeme z partnerovy nebo tátovy skříně. Jedna nikdy nestačí a neustále hledáme a vymýšlíme tipy a nápady, jak tento oblíbený kousek šatníku nosit. Bílá košile je klasikou, která je stále IN.

Bílá košile je absolutně nadčasová, sluší všem a má mnoho podob. Patří mezi základní kousky šatníku.

white shirt kolážJe skvělá do práce, na rande i na párty a umí být zatraceně sexy. Ať už ji kombinujete s kalhotami nebo sukní, nikdy nešlápnete vedle. Nemusíte ji kupovat, klidně si pro ni sáhněte k partnerovy do skříně, a že je větší vůbec nevadí, právě naopak. Over size móda je trendy a se slim džínami nebo koženými kalhotami budete šik.

white shirt koláž 2Vedle klasické bílé se poohlédněte po kouscích zajímavého střihu nebo se zajímavými detaily, jako jsou například široké rukávy – ty patří spolu s výšivkami mezi horké trendy letošního jara a léta.  Pro větší efekt si vyhrajte s doplňky. Bílá košile se skvěle kombinuje třeba s leopardím vzorem a skvěle si rozumí také s červenými lodičkami a rty. Nebo vsadíte na černobílou klasiku a bílou košili už doladíte jen jednobarevnými doplňky v černé barvě?

red lips koláž

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...