• Fashion News  • Nepřehlédnutelné proměny Lady Gaga. Jak vypadají její stylové outfity dnes?

Nepřehlédnutelné proměny Lady Gaga. Jak vypadají její stylové outfity dnes?

Módní chameleon, mistryně extravagance, královna pop music i talentovaná herečka, Lady Gaga dokáže šokovat i okouzlit zástupy fanoušků po celém světě. Styl Lady Gaga je jedinečný, nikdo jiný neumí nosit excentrické modely, výrazný make-up a bizarní doplňky tak jako tato výjimečná hvězda. Připomeňte si s námi nejslavnější modely a vývoj stylu této superstar.   

Bláznivé začátky

Lady Gaga založila svoji osobní značku na extravaganci. Šaty ze syrového masa, outfit v podobě disco koule či nestydaté jeptišky. Všechny modely měly prvořadý záměr, a to šokovat publikum. Přehnaný make-up, neustálé změny účesů i barev vlasů, bizarní doplňky jako nejrůznější pokrývky hlavy, šílené brýle i boty na té nejvyšší platformě, tím vším nás během svých vystoupení dokázala Gaga překvapit.

Společenské akce

Na červený koberec umí Lady Gaga vynést i neskutečně okouzlující róby, které nosí s noblesou sobě vlastní. Lady Gaga je pokaždé jiná, nikdy však nudná. Její outfity jsou vždy dokonale promyšlené do posledního detailu, na každé společenské akci bývá nejlépe oblečenou celebritou, ať už jsou to Grammy, Golden Globe Award či filmové festivaly. Na první fotografii je Lady Gaga v šatech Alexander McQueen, další dvě róby jsou Valentino Haute Couture. Na MTV Video Music Awards 2020 však nezapomněla diváky šokovat a vybrala si nejen extravagantní šaty, ale i originální ochranu dýchacích cest.

Elegantní dáma

Styl Lady Gaga zraje jako víno. Kvůli roli se Gaga nebojí změnit image. Svoji přirozenou stránku nám poodhalila v roce 2018 v romantickém filmu „Zrodila se hvězda“. Tmavé vlasy, přirozený make-up a obyčejné tričko, to vše jí dodalo na autentičnosti. Nyní je Lady Gaga opět brunetou, hraje italskou prominentku Patriziu Reggiani v projektu Gucci. Velice dobře to však umí i s elegantními kostýmky a perfektně padnoucími šaty i mimo filmové plátno. Okouzlující byla například v oversized kostýmku od Marca Jacobse. Nikdy však nezapomeneme na slavnostní inauguraci prezidenta Bidena. Před inaugurací prezidenta se Lady Gaga oblékla do bílého kabátu Givenchy, symbolizovala tak nový začátek Ameriky a odkaz k hnutí sufražetek. Na inauguraci pak zářila v jedinečném outfitu od Schiaparelli, který podtrhla jak zlatou broží, tak slavnostním účesem. Lady Gaga umí vždy dokázat, že je hvězdou velkého formátu, září nejen díky pěveckému a hereckému talentu, ale je i stylovou ikonou, a to za každé situace.

Foto: Pinterest