• Styling  • Nesmrtelná černá a bílá

Nesmrtelná černá a bílá

Těšte se! Vládly, vládnou a nadále budou. Patří k sobě jako noc a den. Černá a bílá. Nesmrtelná kombinace se kterou chybu rozhodně nikdy neuděláte. Černá a bílá patří mezi kombinace, které většina nás, milovnic módy, zbožňuje. V průběhu sezón je občas vyvětráme a cítíme se v nich skvěle. Ale máme skvělou zprávu, v nové sezoně podzim-zima 2017/2018, patří černobílá kombinace k top trendům.

Chanelovská kombinace nikdy neomrzí. Vždyť tyto barvy milovala a proslavila práve legendární Coco Chanel. Tyto barvy patří mezi módní stálice již mnoho let a právem jsou mezi nejoblíbenějšími barevnými variacemi. A není se čemu divit. Snoubí v sobě eleganci a jemnost bílé barvy a rafinovanost a tajemnost barvy černé.

Klasika, která není rozhodně nudná. Černé kalhoty s bílým tričkem, černá sukně a bílá halenka. Jednoduchá, ale o to stylovější kombinace. Nezapomeňte, že bílá barva přitahuje pozornost a zdůrazňuje, zatímco černá pomáhá potlačit pozornost.

Co to zkusit někdy obráceně a vzít si tmavý top s bílou sukní? Vyměňte černé boty za bílé nebo černobílé. Bílé sako přepásejte černým páskem, oživte černým šátkem, broží? Nebo naopak? Zkuste si s tímto trendem pohrát!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...