• Fashion News  • Nová módní guru

Nová módní guru

Česká módní značka Pietro Filipi  oficiálně představila svou spolupráci s topmodelkou Simonou Krainovou, která s pomocí týmu Pietro Filipi vytvořila limitovanou kolekci Pietro Filip X SK. Kolekce je elegantní, trendy a nadčasová zároveň. Kousky v ní jsou navzájem kombinovatelné nejen mezi sebou, ale také s kolekcí Pietro Filipi.

Patří bezesporu mezi naše nejvýraznější osobnosti. Simona je ženou s názorem, stylem a srdcem. Tato módní ikona se výzev nebojí a opět všechny škarohlídy odzbrojila a pustila se do spolupráce s Pietro Filipi na 100 %. Tentokrát uvidíme další její tvář, která tedy rozhodně stojí za to.

Hlavní inspirací byla osobnost Simony a aktuální trend míchání formálního, street až sportovního stylu. Horkým trendem, který se takto propašoval do kolekce Pietro Filipi, je i „pyžamový set“ – must have sezony FW18. Tento se nemohl objevit nikde jinde, než právě v kolekci Pietro Filipi X SK. Najdete v ní oblíbené kousky Simony, co nosí ráda ona, má k nim vztah a odráží její vlastní styl. Vyjadřují silnou osobnost, jako je ona sama. Ženu, co se nebojí změny, má ráda svobodu v tom, co nosí a ráda překvapuje různými kombinacemi stylů. Tato kolekce rozhodně stojí za to, abyste se s ní seznámili. Pracuje s trendy, hravě umí sloučit neslučitelné s lehkostí sobě vlastní.

Co v kolekci najdete: Trička se třemi různými motivy, crop top, elegantní dlouhou sukni s kapsami, plisé sukni, mikinu, pyžamové kalhoty a top, který může suplovat sako a také doplňky: náušnice, choker a ručně vyráběný perlový náhrdelník v kombinaci se sametovou stužkou. Celá kolekce je produkována v České republice, stejně jako 80 % produkce celého portfolia značky Pietro Filipi.

V prodeji bude od 12. 10. 2017 ve vybraných prodejnách Pietro Filipi a také na e-shopu.

Zdroje: Pietro Filipi

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...