• Fashion News  • Nový originální E-shop WINGSFAME.cz

Nový originální E-shop WINGSFAME.cz

Máme jedinečnou možnost Vám jako první představit nový originální e-shop, který byste v ČR do teď hledali jen těžko. Dne 25. února 2015 byl zahájen provoz e-shopu WingsFame.cz, který přináší jedinečné spojení hudby a módy.

1

Název WingsFame nevznikl jen tak náhodou. V překladu „Křídla slávy“ mají popisovat ideologii zakladatelů této značky – poukázat na výjimečnost každého z nás.

Hlavním zaměřením WingsFame je LUXURY STREET WEAR, móda výjimečné kvality s puncem kreativity. Takové, které vás oslní a prostě ho musíte mít. Vybrány jsou pro vás takové kousky, které jinde nenajdete a to za velmi příznivé ceny.

2

Značky, které najdete na WingsFame, nosí například Chris Brown, Rihanna, Kid Ink, Kendrick Lamar, Jeniffer Hudson, Juicy J, Eric Bellinger a Tyga, kteří patří k hudební špičce v RnB a Hip Hopu.

Vyberou si zde jak muži, tak i ženy. Od mikin, triček, přes tepláky až po doplňky jako jsou čepice, kulichy a za zmínku stojí také lyžařské kukly a další doplňky. Veškerý sortiment je vždy v omezeném množství, z důvodu zachování pocitu výjimečnosti. Aneb, jak sami zakladatelé Eric a Ladislav říkají – Be OG (být originální).

E-shop obsahuje značky jako je – Karl Alley, Kill Brand, Sunset.Vintage.Flex, už teď se ale jedná s dalšími a dalšími značkami, takže je určitě na co se těšit.

A protože se s tímto stylem spojuje a podporuje i česko-slovenská hudební scéna, je pro vás připraveno ke každému nákupu omezené množství nového alba od rappera LA4, které vydal s DJ WICHEM a sice PANORAMA.

3

Tak neváhejte a navštivte stránky WingsFame ještě dnes (www.wingsfame.cz) a ocitněte se tak i Vy na Křídlech Slávy.

Zdroj 1