• Fashion News  • Objevte letní kolekce v rakouském Designer Outlet Parndorf

Objevte letní kolekce v rakouském Designer Outlet Parndorf

Jaro nám pomalu končí, dny jsou stále delší a slunečné počasí už avizuje příchod léta. Nebylo by proto od věci, v následujících týdnech trochu šatník a doplnit nové kousky, které oživí vaše outfity na letošní léto. V Designer Outlet Parndorf můžete nakoupit v prodejnách známých designérských, ale i sportovních značek po celý rok s nabídkou až do minus 70 % z outletových cen. Co třeba Under Armour, Karl Lagerfeld či Napapijri?

Designer Outlet Parndorf

Designer Outlet Parndorf nabízí jedinečné značky. Jedinečné značky v neuvěřitelném počtu a za  výhodné ceny, které široko daleko nenajdete. Není proto žádným překvapením, že se těší oblibě i u českých influencerů. Atmosféra centra zaujala například oblíbenou dvojici známou z první série reality show Love Island Gabrielu Gášpárovou a Petra Havránka. Popularitu si získala také u slovenských influencerek jako je Tatiana Žideková či modelek Barbory Bakošové nebo Janky Slačkové.

Nabídka prodejen je opravdu široká, od módních a sportovních značek přes kosmetiku kosmetiku až po bytové doplňky od Aigner, Karl Lagerfeld, Guess, Watch Station, Napapijri, Geox a mnoha dalších, že i vy zde najdete nejnovější „must-have“ kousky letní sezóny pro celou rodinu. Aby si 160 obchodů mohli užít i ti, kteří nemají úplně příznivou pracovní dobu, prodloužilo centrum otevírací hodiny, a to od pondělí do pátku do 21:00, v sobotu pak do 18:00.

Nové značky v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Nabídka a rozmanitost značek v centru se neustále rozšiřuje. Najdete zde v novém kabátě i znovu otevřené prodejny Strellson, Tom Tailor či Lacoste. V nejbližších dnech se zde otevře i oblíbený Rituals.

Jen za loňský rok tu přibylo celkem 20 nových značkových prodejen, přestaveb prodejen a pop-up prodejen na celkové ploše 3 700 m². Obrovskou novinkou, která jistě potěší módní nadšence, je připravované otevření prodejny Alexander McQueen, která v Designer Outlet Parndorf přibude už na podzim letošního roku.

Při nakupování nejednomu vyhládne. Žádný problém! V Designer Outlet Parndorf si můžete dopřát zákusek v Café Sacher, zdravé chuťovky v restauraci Lia’s nebo třeba kreativní hamburgerové speciality v nové restauraci Le Burger. V centru najdete také food truck zónu, kde nabízí vše od pizzy a burrita až po veganskou zmrzlinu.

Rekordní návštěvnost v roce 2023

Obliba tohoto nákupního centra i v uplynulém roce narůstala.  Můžeme mluvit o rekordní návštěvnosti na úrovni 6,8 milionu zákazníků, což je více než v roce 2019 před příchodem pandemie. Sousední země jako Slovensko a Maďarsko zaznamenaly v roce 2023 výrazný nárůst zákazníků (+ 27 %) – zvýšená poptávka je i u návštěvníků z České republiky, Rumunska a Srbska (+ 24 %). Designer Outlet Parndorf dnes patří mezi TOP 6 nejoblíbenějších outletů v Evropě. Outletové centrum se nachází 30 minut od Vídně, můžete tak propojit cestování s nákupy

Sám generální ředitel Mario Schwann řekl:Designer Outlet Parndorf se ukazuje jako první volba pro mezinárodní milovníky nakupování. K tomuto úspěchu významně přispělo naše úsilí o oslovení nových cílových skupin a vypracování marketingových strategií přizpůsobených různým zemím a cílovým skupinám. Nastavujeme nové standardy, abychom vyhověli potřebám našich mezinárodních zákazníků a nabídli jim bezkonkurenční nákupní zážitek.“

Pokud cestujete s Českými dráhami z České republiky do Vídně, můžete si v Designer Outlet Parndorf užít perfektní nákupní den. Stačí na zákaznickém servisu předložit tištěnou nebo elektronickou jízdenku a získáte přístup do VIP salonku, skleničku prosecca a fashion passport s dodatečnou slevou 10 % z outletové ceny ve všech zúčastněných prodejnách.

Also Bis bald!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5