• Fashion News  • Obujte se do limitované kolekce GOLF le FLEUR* od Converse

Obujte se do limitované kolekce GOLF le FLEUR* od Converse

Ikdyž se v posledních dnech ochladilo, nemělo by vás to odradit přestat nosit stylové tenisky. O tom vás přesvědčí podzimní novinka od značky Converse, která představuje novou limitovanou kolekci Golf Le Fleur*. Kolekce je natolik variabilní, že modely z ní budete chtít nosit celou zimu i v tom nejchladnějším počasí!

Úspěšná spolupráce odstartovala v létě roku 2017 reinterpretací One Starů a vyvíjí se s každou další sezónou. Nové podzimní modely Golf Le Fleur* vynikají svými neutrálními barvami a je to poprvé, kdy se Tyler postaral o prémiovou siluetu Chuck 70.

Možná vás zaskočí netradiční barevné provedení s hořčičnými a béžovými tóny, ale tato kombinace přímo dělá z těchto kousků opravdové a nepřehlédnutelné originály. Speciální edice oslavuje svobodu projevu, individualitu a dlouhodobé partnerství progresivního rappera se značkou Converse (@converseczsk).

HO18_GLF_163170C_PAIR
HO18_GLF_163169C_PAIR
HO18_GLF_163168C_PAIR
HO18_GLF_ANORAK_10016975_CURRY_FRONT
HO18_GLF_ANORAK_10016975_NATURAL_FRONT

V limitované kolekci najdete dva kotníkové modely Chuck 70 a jeden One Star. Pokud budete chtít obohatit svůj šatník o ještě jeden výjimečný kousek, můžete svůj outfit obohatit o pohodlnou bundu s kapucí, která je k dostání ve dvou barvách.

Modely z limitované kolekce Golf Le Fleur* zakoupíte od 15. listopadu v obchodě Converse v Centru Chodov nebo v prodejnách Footshop, Freshlabels a Queens.

 

Zdroj fotografií: Archiv značky Converse

Marketing manager