• Lifestyle  • Inspirace z Instagramu: Fashion účty, které musíte sledovat

Inspirace z Instagramu: Fashion účty, které musíte sledovat

MIJA_MIJA

Mirjam Flatau je přirozeně hezká, má krásné fotky, jednoduché outfity, které nechají vyniknout ji samotnou. Spolupracovala s několika světovými značkami, jako Chloé či Gucci. Celému jejímu profilu vládne bílá barva, čisté plochy a zajímavé detaily. Má velký cit pro fotografii, což dodává její stránce velmi umělecké vyznění.

 

andicsinger

Andy vede svůj úspěšný blog. Její unikátní styl tvoří převážně typické ženské kousky, avšak v obuvi preferuje pohodlné tenisky. Jejím nejoblíbenějším oblečením jsou s největší pravděpodobností rozměrnější svetříky.

 

Pepamack

Petra je ze Slovenska, avšak stejně jako Andy, i ona se před několika lety odstěhovala do Sydney. Má extrémně úspěšný Instagramový účet a také vede blog.  Petra má jednoduché, ale o to víc fungující kombinace, které zkrátka nevyjdou z módy.

 

Lornaluxe

Lorna z Londýna pravidelně cestuje po celé Evropě a během svého pobytu v jednotlivých destinacích nezapomíná obohacovat svůj instagram svými dokonalými outfity. Krajkové svršky, gigantické volány a široké rukávy pro ni nejsou ničím výjimečným, stejně jako její charakteristické selfie fotky v sedě.

 

Mikutas

Mladá Jacqueline pochází ze Švédska, ale působí již několik let v německém Berlíně. Tato kráska zahrnuje svůj profil skutečně profesionálními fotografiemi, které jsou úchvatné. Charakterizují ji klasické ženské kousky a skvostná sbírka různých šperků a doplňků.

Zdroj: Instagram