• Beauty  • Osvěžující líčení podle celebrit, ve kterém vám nebude horko

Osvěžující líčení podle celebrit, ve kterém vám nebude horko

Líčení a make-up sám o sobě v letním období bývá poměrně velkým oříškem pro mnohé z nás. Jak si zachovat upravený look, zakrýt veškeré nedokonalosti a vypadat neustále svěže, když nám v tom brání tropická vedra anebo naopak extrémní vlhkost? Základem úspěchu je zvolení velmi lehkého a jednoduchého líčení, ve kterém ovšem můžete vypadat pořád skvěle. Dokonalým příkladem jsou právě celebrity, které jsou jednoznačným důkazem, že obzvlášť v těchto podmínkách se nesmí nic přehánět. Proto se nechte inspirovat trendy líčením podle mnoha známých jmen!

Nahé líčení

Pokud vaše pleť netrpí žádnými nedostatky, vsaďte proto na přirozenou krásu. Na trendy naked make-up vsází čím dál více celebrit, a dokonce i na nejvíc prestižních akcích se tento typ líčení dostává čím dál více do popředí. Použijte lehký sjednocující krém místo vrstvy make-upu, řasám dodejte pouze objem pomocí řasenky a dodejte zdravý vzhled tvářím nanesením tvářenky. Celé líčení můžete oživit rtěnkou, která by v letním období měla být především hydratační.

Gwen Stefani

Gigi Hadid

Kaia Gerber

Výrazné stíny

Pokud je pro vás přeci jenom nahé líčení tak trochu nuda, představujeme vám trend, který se objevuje každou letní sezónu a není jen tak pro někoho. Jedná se o dominantu výrazného stínu na víčku. Docílit tohoto looku je opravdu snadné, čím výraznější barvu stínu zvolíte, tím lepší a zářivější líčení vznikne. Aplikujte tedy jeden stín přes celé víčko, dokud barva nebude zcela sytá a dle libosti můžete stín aplikovat i na dolní linku pro větší efekt. Líčení očí následně zakončete řasenkou. Poté dodělejte zbytek make-upu tak, jak jste již zvyklá.

Lucy Hale

Demi Lovato

Lily Collins

Barevná oční linka

Léto je bezpochybně období barev, proto ještě chvíli u barev i nadále zůstaneme. Oční linka v jakýmkoliv období bývá ověřenou klasikou, kdy je ovšem velmi důležité zvolit kvalitnější produkt, který se nebude ani v tropických teplotách obtiskovat na očním víčku. Zkuste však zaměnit černou klasiku za barevnou variantu, která dokáže vaše oči naprosto rozzářit.

Chloe Moretz

Katherine Langford

Sophie Turner

Červené rty

Klasika, která ovšem nikdy neomrzí. Jedná se o zaručený, a hlavně velmi rychlý způsob, jak vypadat elegantně a sofistikovaně během několika málo sekund. Červená rtěnka jako dominantou celého líčení nás provází již řadou generací a svoji velkou oblibu si získala i u řad celebrit. Výběr ale té správné červené rtěnky na letní sezónu ovšem není tak jednoduchý, jak by se mohlo zprvu zdát. Klíčem úspěchu je volba rtěnky, která je s nádechem lesku a dodá tak rtům správnou šťavnatost. Proto se vyvarujte výběru čistě matné rtěnky, která by mohla vaše rty v tropických vedrech až příliš vysušovat.

Jenifer Lawrence

Taylor Swift

Cara Delevingne

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12