• Fashion News  • Pandora přichází s kolekcí oslavující hvězdné ságy Star Wars

Pandora přichází s kolekcí oslavující hvězdné ságy Star Wars

Před několika dny Pandora představila netrpělivě očekávanou kolekci inspirovanou sérií Star Wars™. Kolekce skládající se ze 12 šperků oslavujících ságu, podněcuje fantazii lidí celého světa, představuje hrdiny a symboly galaxie Hvězdných válek. Který z motivů rozzáří váš šperk?

Kolekce je zhotovená udržitelným způsobem, neboť 71 % materiálu tvoří recyklované kovy, zahrnuje 10 přívěsků, náramek a sběratelský přívěsek limitované edice. Každý šperk má promyšlenou koncepci, odborně provedený design, je ručně dokončen a poskytuje nekonečně mnoho variant, jak jej nosit.

„Chtěli jsme zachytit nejen futuristickou, ale i retro estetiku Star Wars, která je proslulá z původní trilogie, s přihlédnutím k nové sérii produkce Disney+, The Mandalorian,“ sdělili Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli, VP kreativní ředitelé společnosti Pandora. „Vynaložili jsme velké úsilí, abychom ikony Star Wars přetransformovali do šperků, jejichž design tvoří složité detailní prvky a k jejichž tvorbě bylo zapotřebí vysoké odbornosti a technik uměleckého zpracování.“

Přívěsky v podobědroidů C-3POa R2-D2 se vyznačují pohyblivými hlavami a končetinami. Sběratelský přívěsek limitované edice Zářící logo Star Wars je v nabídce do 31. prosince nebo do vyprodání zásob.

„Tato kolekce inspirovaná galaxií Star Wars nabízí našim příznivcům po celém světě spoustu možností, jak mohou zkrášlit svůj vzhled podle svého vkusu,“ uvedl Paul Southern, vyšší viceprezident pro licence a franšízu společnosti Lucas lm. „V kolekci se podařilo zachytit symboly a oblíbené postavy Star Wars a interpretovat je v podobě šperků.“

Nová kolekce bude je dostupná v prodejnách Pandora od 1. října. Letos na podzim můžete nosit svůj „fandom“ díky kolekci šperků Star Wars x Pandora.

Přívěsek Darth Vader potěší každého obdivovatele sithského lorda. Mezi důmyslné detaily přívěsku Chewbacca patří také jeho pás ve 3D provedení.

Zdroj fotografií: archiv značky Pandora