• Lifestyle  • PartyLite: Svíčky, které provoní byt i potěší vaše oči

PartyLite: Svíčky, které provoní byt i potěší vaše oči

Svíček není nikdy dost. Navodí romantickou atmosféru a pocitově nás zahřejí, když je venku sychravo. V kombinaci s teplou koupelí jsou ideální relaxací po náročném dni. Navíc v nás dokážou vyvolat nejrůznější emoce a vzpomínky.

FH15_C023_P91532_A_51

Partylite – světová jednička

Americká společnost PartyLite, která je světovým lídrem v přímém prodeji svíček, svícnů, vůní bez plamene, aromalamp a interiérových dekorací, není v České republice žádným nováčkem. Na tiskové konferenci dne 15. září 2015 představila Lucie Záleská, ředitelka prodeje pro Českou republiku, Slovensko a Polsko nový katalog pro sezonu Podzim/Zima 2015, kde se objevila řada novinek.

FH15_N011_P86011_ST_120A jak jsme u PartyLite zvyklí, ani v této sezóně nechybí spolupráce s významnými osobnostmi, tentokrát se jedná o newyorského designera Toma Knotka, který se například podílel na vzniku parfémů Banana republic, Dior či Ralph Lauren. Pro PartyLite vytvořil například kolekci Nature’s Light se dvěma vůněmi – St. Moritz a Aspen, dále se podílel na vzniku kolekce Forbidden Fantasy, vůně kašmírové pohlazení a řadě dalších vůní.

Když jsem vytvářel vůně St.Moritz a Aspen, přemýšlel jsem, jaké to je být venku na mrazivém a zimním ránu vysoko v horách, kde je vzduch čistý, jehličnaté stromy jsou krásně zelené a voňavé a všude přítomná záře sluníčka, které odráží třpytící se sněhové vločky a vytváří tak jedinečný zážitek,” vysvětluje vznik vůní St.Moritz a Aspen Tom Knotek, expert na vůně.

FH15_J013_G43123_TREE_A_03Šestnáct nových vůní

PartyLite aktuálně nabízí více než padesát jedinečných vůní, z nichž je šestnáct absolutní novinkou. Ať už dáte přednost svěží klementince, francouzské vanilce, uklidňujícímu tymiánu či jakékoliv další vůni, můžete si být jistí, že si svou oblíbenou rozhodně najdete!  Pak už jen zbývá, abyste si vybrali, v jakém balení si svou vůni odnesete. Je jen na vás, zda dáte přednost luxusnímu soudečku se svíčkou, svíčkám votivkám, čajovým svíčkám či voskovým náplním do aromalampy.

FH15_M001_G48714_A_303-ret22_PSKouzelný podzim

Abyste si mohli podzim užít skutečně se vším, co nabízí, společnost PartyLite připravila kolekci Market Fresh, která vám připomene vůně čerstvě sklizeného ovoce, jako byste právě stáli uprostřed farmářských trhů. Hruška v karamelu, pikantní koření a lesní ovoce, to jsou tři různé ovocné vůně v nádherných marmeládových skleničkách ve francouzském stylu.

Zakázaná fantazie

FH15_F010_G08750_807_190_2Toužíte po něčem jedinečném? Po něčem, co rozvíří vaši fantazii? Odpovědí je Forbidden Fantasy aneb touha po tom, co je zakázané. Desire, Tempt a Seduce – to jsou tři různé vůně v luxusních skleněných soudečcích v černé barvě, které ve vás probudí vaše nejtajnější a nejhlubší touhy. V případě, že toužíte po romantice a něžnosti, společnost PartyLite pro vás připravila kolekci Forbidden Fantasy rovněž v bílé variantě a ve třech podmanivých vůních – Blush, Flirt a Kiss.


LOGO_PARTYLITE_BLACK_FH12

Facebook, katalog Podzim/Zima 2015