• Fashion News  • PFB rozšiřuje své portfolio poboček značky Armani Exchange ve velkém stylu!

PFB rozšiřuje své portfolio poboček značky Armani Exchange ve velkém stylu!

Módní skupina Premium Fashion Brands (zkráceně PFB), sdružující pod sebou prémiové značky s dostupnou módou, jako například Trussardi jeans, Armani Jeans, Versace Jeans, Geox nebo například Beltissimo, rozšířila ke konci roku 2017 své portofilo o značku Armani Exchange. První pobočka byla otevřena v pražském OC Chodov, začátkem března otevřeli další dvě – a to konkrétně v OC Palladium v OC Nový Smíchov. Jak slavnostní otevíračka vypadala v OC Palladium? Podívejte se na ni spolu s námi!

Slavnostní otevření proběhlo dne 14. března 2018 a zúčastnila se ho nejedna celebrita česko-slovenské scény. Nechyběly zde osobnosti jako například Dara Rolins, Nikol Švantnerová nebo třeba Roman Šebrle, se kterými PFB úzce spolupracuje.

O hudební atmosféru se po celou otevíračku staral DJ Michael Burian, který je oblíbeným DJ na Evropě 2.

Kolekce Armani Exchange je volnočasová móda, protkaná elegantními prvky. Její styl je rychlý a metropolitní. Jedná se o pohodlné kousky a nádechem luxusu a nadčasovosti. Obsahuje velice zajímavé střihy a logo značky propracované v nových, neokoukaných verzích.

Značka Armani Exchange nabízí styl, kterým vyjádříte svou osobnost. Všechno své zboží v segmentu navíc nabízí módní skupina PFB i na svém e-shopu.

 

Zdroje: interní materiály Premium Fashion Brands