• Events  • Podzimní Bazar v DUŠNÍ 3: světová móda za speciální ceny, navíc v akci 2+1

Podzimní Bazar v DUŠNÍ 3: světová móda za speciální ceny, navíc v akci 2+1

Další charitativní módní Bazar pražského butiku DUŠNÍ 3, kde budou mít zákaznice možnost zakoupit dámskou módu světových značek za velmi nízké ceny. Každým nákupem opět přispějete na projekt “MADE BY” Nadace Terezy Maxové dětem.

„S Nadací Terezy Maxové dětem spolupracujeme již několik let; jsme velmi rádi, že můžeme společně propojit oblast módy s pomocí ženám a dětem ve složité životní situaci. Módní Bazar, kdy každým nákupem zákazníci přispívají na dobrou věc, pořádáme letos již podruhé. Věříme, že náš podzimní Bazar se setká se stejným zájmem jako ty předchozí.“ říká k plánované akci majitelka butiku DUŠNÍ 3 Jana Procházková.

Podzimní Bazar bude otevřen od 6. do 7. října a nabídne oblečení, obuv, kabelky, šperky, parfémy a všechny možné další doplňky světových značek za speciální ceny, které budou začínat již od 290,- Kč. Navíc v rámci speciální akce 2 + 1 dostanete každou třetí věc za 1,- Kč.

Vybírat můžete z dvaceti světoznámých značek, jako je např. Marc Jacobs, Vivienne Westwood, Diane von Furstenberg, Victoria Beckham a z mnoha dalších.

Nabídku navíc doplní i výběr předmětů a doplňků z edice Teribear – svíčky, hrnečky, šátky, náramky, notesy, klíčenky a další. Můžete tedy nejen podpořit projekt “MADE BY”, ale například i nakoupit předčasně dárky na Vánoce.

Projekt “MADE BY” se snaží podpořit ženy samoživitelky, které se v důsledku těžkých životních událostí ocitají v situaci, kdy nemají dostatek peněz na vlastní bydlení a na náklady spojené s péčí o sebe a dítě. Těmto ženám může reálně hrozit to, že o své děti přijdou a ty budou umístěné do dětských domovů. Tomu se Nadace Terezy Maxové dětem snaží zabránit.

Tak a teď už jen kde a kdy si můžete nakoupit krásné věci a přitom podpořit dobrou věc?

Podzimní Bazar DUŠNÍ 3

Dušní 3, Praha 1

6. – 7. října 2017

10:00 – 19:00 hod

Zdroje: 1, 2, 3