• Styling  • Popelčiny střevíčky

Popelčiny střevíčky

tumblr_lnz9wfITJA1qhx7ljo1_500

 

Už jste si milé čtenářky mohly přečíst ,,Co na sebe na oslavu Nového roku,, v dnešním článku mám pár tipů, co obléci, lépe řečeno obout, aby Váš outfit byl dokonalý.

1. Pohodlnost

Silvestrovské střevíčky by především měly být pohodlné. Zapomeňte na nepadnoucí velikosti bot, nebo nechte doma i ty, krásné, luxusní lodičky, co jste si loni koupila ve slevě a máte je vystavené doma jako modlu, přestože v nich neuděláte ani krok. Je přeci Silvestr a bude se tančit a slavit celou noc!

2. Ladit k outfitularge

Ladit, nemyslím zrovna barevně, to už je dávno out, aby černá šla k černé, naopak můžete Vaše jednoduché šaty ”okořenit” nějakým barevným, třpytivým, extravagantním párem. Ale aby se to hodilo k celkovému dojmu, i když móda, už dávno nemá žádná pravidla.

3. Upravené nožky      

Jako si dáte záležet na makeupu, vlasech, je stejně důležité mít upravené nehty a celkově od shora až dolů být za hvězdu. Nalakujte nehty, natřete třpytivým mlékem nožky a nebo můžete i použít samoopalovací mléko.

4. Aby nohy nebolely

Už ve 21.stoletím máme spousty vychytávek, na to abyste si ulehčily od bolesti chodidel, když máte před sebou dlouhou noc a párty. V drogerií nebo i v obchodech s boty, či lékárně se dají pořídit gelové vložky, které vložíte do bot a Vaše chodidla budou jako v bavlnce. A určitě sbalte do kabelky náplasti, nejlépe gelové, průhledné, abyste pak nakonec místo krásných bot neměla na noze jednu velkou hnědou izolepu.

CO SI NAZOUT NA PÁRTY?

Ne každý má rád lodičky, určitě nepokazíte svůj celkový párty model, například v balerínách nebo si vezměte boty na platformě, které budou pro někoho třeba více pohodlnější. V mém případě bych volila páskové lodičky na vysokém podpatku, které jsou módní, společenské a vypadají luxusně na každé noze.                                                                                                                                                                           Zlaté, stříbrné, kovové? Barevnost záleží na Vás, ale Silvestr je ve znamení těchto metalických barev, třpytu a kamínků. Záleží i jaký hořejšek máte v plánu vzít si na sebe i s doplňky. Kdo preferuje jednoduchost , sázejte na klasiku – černá, béžová.

KDE POŘÍĎIT? 

Myslím si, ať zajdete do jakéhokoli běžného módního řetězce, objevíte nějaký skvost a pohodlnost v jednom. Zara, Topshop, Mango, Aldo, Reserved,CCC… Každý tento obchod má nové kolekce, přizpůsobené pro tyto měsíce –  na oslavy, plesy, párty. U mě je jistota Zara, kde vždy najdu spousty modelů a krásných botiček.

1396831_1426278834273736_153852263_o

 

1466015_1426278244273795_1725031946_o

Tak snad vyberete ten správný pár a protančíte se pohodlně do Nového roku 2014.

 

Zdroj: 1, 2, 3