• Events  • PROGRAM MERCEDES BENZ PRAGUE FASHION WEEK F/W16

PROGRAM MERCEDES BENZ PRAGUE FASHION WEEK F/W16

Kompletní program MBPFW je online a dva nové projekty, které ještě posílí byznysový rozměr akce – Business Forward Forum by ČEZ & Forbes a Re-see Showroom supported by Nespresso. 

A které přehlídky si rozhodně nenecháme ujít my?

ZUZANA KUBÍČKOVÁ 
17. března 2016, 19:00
Jméno Zuzana Kubíčková je synonymem ženské módy, citlivé kombinace barev a starých textilních technik aplikovaných do moderního oděvu. Krajky, výšivky a perly – to vše můžete najít v kolekcích této absolventky UMPRUM, které od roku 2012 vznikají v jejím vlastním studiu v Praze. Na kontě má tato česká autorka i titul Módní designér roku z cen Czech Grand Design 2011.

Zuzana Kubickova Czech Fashion Designer

ODIVI
18. března 2016, 18:00
Kolekce české značky ODIVI Ivy Burkertové, absolventky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kombinují originální design a pohodlné materiály. Každý si zaručeně u této značky najde to své. V posledních kolekcích to mohly být například variabilní funkční šaty, softchellové kabáty potištěné pivoňkami nebo pěnové sukně.

Odivi Czech Fashion Designer

LA FORMELA
19. března 2016, 16:00
Oděvy La Formela vychází z uměleckého základu, promítají se v nich odkazy na historii, kulturu, tradice a přírodu. Elementy pro něž Antonín Soukup, Miroslava Kohutiarová a Katarína Ravasová sahají do minulosti, zároveň převádí do současné estetiky. Jejich avantgardní a mírně undergroundový, nicméně stále výrazně ženský styl si oblíbila řada známých českých osobností.

La Formela

LUKÁŠ MACHÁČEK 
19. března 2016, 18:00 
Český návrhář Lukáš Macháček tvoří pod značkou zaštítěnou svým jménem, který jde ruku v ruce s tradicí krejčovského řemesla. Pánské i dámské kolekce pak koření špetkou rebelie. Značka vyznává hesla jako jednoduchost, kombinovatelnost a nositelnost.

Lukáš Macháček

VAN GRAAF JUNIOR TALENT SELECTION 
20. března 2016, 17:00
Několikrát zmíněná přehlídka mladých talentovaných návrhářů, kteří nám předvedou svůj potenciál. Těšit se tedy můžeme na Natálii Dufkovou, Jana Černého, Kláru Válkovou a duo Daniela Pešková & Filip Jakub.

Na kompletní program se můžete podívat zde.

Zdroj: 1, 2