• Fashion News  • PUMA x FENTY by Rihanna

PUMA x FENTY by Rihanna

7.září vydala Rihanna FENTY FW 16 kolekci oblečení. Ve spolupráci s pařížskou kreativní agenturou M/M, Pumou, fotografem Willy Vandeperre a stylistou Alastair McKimm vytvořila Rihanna stylovou kolekci, kde si každý najde své. Představujeme Vám PUMA x FENTY by Rihanna!

ZDE můžete shlédnout video ze zákulisí připravování kolekce společně s modelkami – Fei Fei Sun, Cong He a Sang Woo Kim.

https://www.youtube.com/watch?v=uIObMwB1QAY

Celá kolekce FENTY se výhradně skládá z černé a bílé barvy. Je to perfektní doplnění ke všem Puma Creepers, které Rihanna sama navrhovala. Některé věci si však můžete zakoupit i v šedé barvě. Britský Vogue si vychvaluje bílou mikinu, která byla ve všech třech barvách a již je zcela vyprodaná.

810

Rihanna, jako vždy, vymyslela něco speciálního a 6.září, v neoficiální den vydání kolekce, vypustila v Bergdorf Goodman ve dvou obchodech FENTY PUMA by Rihanna Pop-Up New Yorku svoji kolekci o den dříve, kde se taky osobně ukázala a představila své dílo. Kdo byl u obchodu jeden z prvních, mohl se i dostat dovnitř a rovnou se s Rihannou setkat.

 

 

Rihanna v New Yorku na představení kolekce dodala – “Pro holku z ostrova, jako jsem já, nosit tak prestižní značku jako Puma  a přivést ji z atletické značky na značku půvabu a celou ji představit v Bergorf Goodman, je strašně velká věc. Připadám si speciální. Děkuji Vám všem. Nevěřila bych, že moji fanoušci tu budou a něco si koupí.“

campaign-image_1

 

Zde malá ukázka věcí z kolekce, ceny se pohybují od 30$ – 435$.