• Fashion News  • PYJAMA PARTY BY DOLCE&GABBANA

PYJAMA PARTY BY DOLCE&GABBANA

Jaro přichází a vy máte chuť experimentovat? Nu dobrá! Víte ale, jak se to říká, když do pekla, tak na pořádném koni!

Také toužíte ráno vstát z postele a zamířit rovnou do víru velkoměsta? Teď máte jedinečnou šanci. Pohodlné, volné, osvobozující, takové oblečení je symbolem jara. Designéři našli inspiraci ve vietnamské kultuře, kde pyžamo vévodí ulici. Pyžama jsou mimořádně elegantní a nadčasová. Stala se tak nedílnou součástí DNA tradičního italského domu Dolce&Gabbana stejně jako krajka a Sicily kabelky.

dolce-and-gabbana-summer-2016-women-pyjama-special-collection-01-1020x1020

Lingerie jako denní oděv je koncipováno pro moderní ženy bez zábran, které nedbale nosí spodní prádlo ve dne i v noci a hravě ho kombinují s kožešinami a výraznými šperky. Opět se utvrzujeme v tom, že klasická košile pánského střihu je nesmrtelným trendem i v dámském provedení. Ke košili volte jednoduché kalhoty a kotníkovou obuv s otevřenou špičkou a máte dokonalý look.

dolce-and-gabbana-summer-2016-women-pyjama-special-collection-02-1020x1020

Cílem celé kolekce je změnit způsob jakým je spodní prádlo nebo pyžama vnímáno do teď. Hedvábná pyžama jsou inspirovány italskými suvenýry ze 60. let a to pestrobarevnými šaty a kaftany. Květinové potisky nebo leopardí vzor. Hedvábí a samet. Barevná škála od slonovinové kosti, přes indigo, růžovou, zelenou až ke zlaté.

dolce-and-gabbana-pyjama-party-in-la-photos-jessica-alba-Portrait-01-680x1020

Odvažte se a experimentujte!  Tato roční doba je k tomu určena. Příroda se znovu probouzí a přináší vždy něco nového. Povzneste klasické pyžamo a ukažte světu, že nepatří jenom do postele.

Zdroj: 1, 2