• Fashion News  • Rachel Zoe Pre – fall 2016

Rachel Zoe Pre – fall 2016

S vánkem nového roku k nám přichází i ležérní móda v orientálním stylu snad pro každou příležitost. Tah tohoto trendu neodstartoval nikdo jiný než Rachel Zoe a její modely jsou prostě jedinečné.

rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x2

Život na cestách, i tak by se dala označit tato kolekce, která nás svou pestrostí stylů může zavést do dalekých zemí orientu stejně jako do Ameriky k indiánům. S ubývající nocí si v lesku zlato-bílých šatů připomeneme dominantnost starověkých civilizací hřejících se v paprscích slunce, anebo také můžeme zavzpomínat na naše keltské předky.

rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x11   rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x99

Móda, kterou uvádí Rachel se nebrání ničemu. Dokonce nám k tomuto druhu přemýšlení uvádí patřičný důvod a to nejen střihem svých modelů, ale také zdobenými vzory a použitými barvami. A kdyby jste se snad chtěla projít v pánském společenském kostýmu alá cca 19.století i s ležérně uvázanou mašlí u krku, také můžete a bude to v naprostém pořádku a v tahu této pre-fall kolekce.

rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-9    rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x42

Motiv tajemných dálek a cestování se nám ale nemusí vybavovat jen při pohledu na pestrost prvků, které Rachel využívá ve svých modelech. I při pohledu na kolekci jako komplet by nás těžko napadala příležitost, kdy bychom na cestách nedokázaly využít ani jeden z modelů.

rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x5    rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x13

Co se týče použitých materiálů, Zoe se nebála využít samet a krajky. A tak se nemusíme bát, že by kolekce působila luxusem jen pro oči.

rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x646   rachel-zoe-pre-fall-2016-fot-mat-prasowe-x6161

Jméno Rachel Zoe se vám nejspíš vybaví převážně v kombinaci s celebritami jako Cameron Diaz, Keira Knightley nebo Kate Hudson, které Rachel Zoe obléká v rámci své práce stylistky.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9