• Beauty  • Řasy jako panenka

Řasy jako panenka

Dlouhé a husté řasy- sen každé z nás. Jistě každá za svůj život vystřídala několik různých řasenek, od těch levnějších po ty nejdražší.

Než se pustíme do samotného popisu, jak správně nanášet řasenku, tak musíme začít přípravou řas. Je důležité využívat kleštičky na řasy, které vám vaše řasy krásně natočí. Kleštičky se používají vždy před tím, než nanesete řasenku, nikoliv po té. Při otevřeném oku si horní řasy položíte do kleští, umístíte je, co nejblíže ke kořínkům řas ale pozor na to, aby jste si omylem neskříply oko (občas se to stane, ale jak je známo, pro krásu se musí trpět) a následně řasy zmáčknete. Tím se vám krásně natočí nahoru a půlku cesty máte úspěšně za sebou.

Screen Shot 2015-02-04 at 18.39.38

Po té přichází řasenka- nejlepší je samozřejmě černá barva, protože žádná jiná nesplní funkci hustých a dlouhých řas. Většina z nás, když nanáší řasenku na kartáček, tak dělá pohyby nahoru dolů, tím se do balení/tubičky dostanou zbytečné bubliny vzduchu a řasenka vám rychleji uschne a začne se na řasách tzv.drolit. Proto je lepší dělat pohyby krouživé, nanesete tím totiž řasenku na celý povrch kartáčku.

Řasenku nanášejte po etapách, první etapa je nanést ji od kořínků ke konečkům prodlouženými pohyby. Druhá etapa je si řasy projet kartáčkem zleva doprava, třetí etapa je koncem kartáčku vyrýsovat konečky řas, jelikož přesně na konci kartáčku máte zbytek řasenky, čtvrtá etapa je si tímto koncem kartáčku nanést řasenku na spodní řasy a konečné pátá si kartáčkem řasy pročesat od kořínků ke koncům zleva doprava.

f3a2d534bfa6dd2c357e093af9111137

Zde najdete podobný video návod (až na to, že samotná slečna říká, že není dobré si natáčet řasy po tom, co na nich je řasenka a i přesto to dělá):

Co se týče samotných produktů, po vyzkoušení tisíce a jedné řasenky jsem našla tu nejlepší. Jedná se o DreamWeave&Co. Řasenka, která řasy prodlužuje a obaluje silikonem a hedvábným nylonem, takže během každodenního nošení řasy regeneruje, vyživuje a léčí a nevysouší jako většina řasenek.

730f98eca363a21d7be963f9ed29ccee

 Zdroj