• Fashion News  • Rihanna se stala ambassadorem značky Puma
Rihanna se stala ambasadorem značky Puma

Rihanna se stala ambassadorem značky Puma

Je to tak. Rihanna s firmou Puma uzavřeli mnohaleté partnerství, které platí od ledna. Riri se stává ambassadorkou a zároveň i kreativní ředitelkou značky Puma.

A co si od ní Puma slibuje?

Rihanna je žena, která má neuvěřitelnou energii a šarm, a toto přesně dá i kolekci v kategorii Training, která, jak tušíte bude svěží a plná barev. Tato “divoška” miluje sport a módu, a umí skloubit aktuální trendy, takže se můžeme těšit opravdu na zajímavé kreace, kterými se bude snažit Riri a Puma povzbudit ženy ke sportu a k tomu, aby své tělo milovaly, stejně jako ona. Rihanna bude taktéž pracovat na designu klasických kolekcí PUMA a rozšiřovat portfolio značky o nové produkty a styly.

„Je skvělé najít značku, která oslavuje sílu a individualitu. Nenapadá mě žádný lepší partner, s nímž bych chtěla spolupracovat jako kreativní ředitelka. Už se nemůžu dočkat, co společně s PUMOU vytvoříme,“ řekla Riri.

Rihanna se stala ambasadorem značky Puma

„Smlouva s Rihannou je pro Pumu báječným krokem. Její světový věhlas, charisma, osobnost a ambice z ní dělají skvělou ambasadorku naší značky. Perfektně se hodí k hodnotám, které PUMA vyznává být sebevědomý, statečný, odhodlaný, veselý. . Rihanna byla přirozenou volbou. Jsme nadšení, že ji můžeme mít za partnera, a těšíme se na to, co nás společně čeká.“ dodal Bjørn Gulden, CEO PUMA.

Rihanna se stala ambasadorem značky Puma

Zdroj