• Beauty  • Rituals – dárkové sady všem na míru

Rituals – dárkové sady všem na míru

Vánoce už jsou sice za námi, ale to neznamená, že nemůžete někomu udělat radost jen tak. A co potěší dozajista každého, kdo se rád nechává hýčkat? Krásně voňavá kosmetika, která je navíc velmi hezky a designově zabalena. Takové krásné kosmetické sady nabízí právě Rituals. A to jak z řad pro muže, tak pro ženy.

Pokud hledáte dárek pro kolegu, o kterém víte, že si hýčká svoje auto, vyberte dárkovou sadu, jejíž součástí je i luxusní vůně do auta. Trendy kamarádku zase potěší pečující balíček, ve kterém najde módní přívěsek na klíče či pěkný zápisník. Vybírat můžete vždy ze sad od velikosti S až po XL.

samurai-body-refreshing-ceremony-xl-1890

Rituals Samurai Body Refreshing Ceremony, balení velikosti XL, cena 1890, Kč

 

sakura-relaxing-ceremony-xl-1890

Rituals Sakura Relaxing ceremony, balení velikosti XL, cena 1890 Kč

rituals-ayurveda-balancing-ceremony-xl-1890

Rituals Ayurveda Balancing ceremony, balení velikosti XL, cena 1890 Kč

S dárkovými sadami Rituals se už nemusíte starat ani o balení dárku. Můžete je darovat tak, jak je koupíte – v luxusních krabicích s ozdobnou mašlí. Ty jsou záměrně vymýšleny právě tak, aby je obdarovaní mohli využít i na další věci – třeba jako šperkovnici nebo na uskladnění věcí v kanceláři.

rituals-darkove-baleni

Pokud se vám tento tip na dárky líbí, navštivte webové stránky společnosti Rituals: www.rituals.cz. Vybere si zde opravdu každý!

Zdroj: 1,2,3,4,5