• Fashion Events  • Rock & Pop for Fashion

Rock & Pop for Fashion

Těšíte se na jaro? Nemůžete se dočkat, až ze skříně vytáhnete nové kousky? Čím plánujete oslavit první jarní den?
Pokud ještě nemáte žádné plány, zvýrazněte si v diáři červeně zkratku RPF neboli Rock & Pop for Fashion.
CEO Radek Schiller a kreativní ředitel Mario Sečkár, bývalý marketingový ředitel Czechoslovak Models a manažer předních českých modelek, se spojili a vytvořili nový koncept, ve kterém se snoubí móda s hudbou.

21. březen přinese Praze svěží jarní vítr společně s módní přehlídkou čtyř evropských návrářů za doprovodu hudebních hvězd. Své kolekce v  industriální hale Kolbenova City Development představí Taťána Kovaříková, Jana Gavalcová, Martina Mueller a Nuno Gama.

Taťána Kovaříková

Taťánu netřeba představovat, její rukopis vždy podtrhuje ženskost a jednoduché linie.

Jana Gavalcová

Jana je původem ze Slovenska a za sebou již má mnoho autorských kolekcí a významných spoluprací. V jejím rukopisu je patrné ruční zdobení a důraz na zpracování. Na RPF nám představí kolekci jaro/léto 2014.

Nuno Gama

Nuno, který, se zaměřuje hlavně na pánskou módu, se narodil v Portugalsku. Jeho kousky se prodávají napříč celým světem, jen ve své zemi má celkem 9 prodejen. V březnu představí kolekci podzim/zima 2014.

Martina Mueller
Martina Mueller pochází z Vídně,  v roce 2007 založila vlastní značku CALLISTI a otevřela první butik, o rok později se stala finalistkou Vienna RG Designer Award. Následovala prezentace tvorby na týdnu módy ve Vídni, Paříži, Miláně, Vancouveru i Berlíně. V Praze se můžeme těšit na kolekci jaro/léto 2014, která je plná luxusu, ženskosti a extravagance.

 

S kým se potkáme na oslavách módního jara?

 

Zdroj: facebook