• Beauty  • Rozjasni se!

Rozjasni se!

Také obzvlášť v létě toužíte po zdravé a rozjasněné pleti? Máme pro Vás tipy jak na to…

Rozjasňovačem vytváříte iluzi odrazu světla a tím vyzdvihujete části obličeje do popředí. Proto buďte opatrní a pracujte precizně. Výsledek je ale dokonalý!

Druhů rozjasňovačů je spousta a každý si může najít ten, který vyhovuje jeho požadavkům. Na trhu jsou krémové nebo pudrové. Vybírejte také podle barev. Pokud jste světlý typ, zvolte stříbrno-růžové rozjasňovače, pokud se řadíte mezi tmavé typy tak spíše ty bronzové.

Smashbox-Rose-Gold-Highlighter-826x198

Další věc, na kterou je třeba při výběru dávat pozor je intenzita odlesku. Důležitá je přirozenost, aby pleť nepůsobila příliš nablískaně, takže vybírejte spíše jemně perleťové rozjasňovače, ty nechají krásně vyniknout obličejovým konturám.

Nejčastější bod nanášení je vrcholek lícních kostí. Rozjasňovač v těchto místech vypadá božsky. Lícní kosti okamžitě vystoupí a vypadají nápadněji. Na tyto místa je vhodné nanášet i vysoce třpytivé rozjasňovače. Také nad horním rtem, v koutcích očí a pod obočím udělá rozjasňovač zázraky. Ty jemnější, ne tak třpytivé, nebo dokonce matné rozjasňovače nanášejte na čelo, hřbet nosu a bradu. Tak vytvoříte dokonale přirozený, zdravý vzhled pleti.

rozjasnovace-navod

Krásně vypadá taky na klíčních kostech. Naneste rozjasňovač na jejich střed, tak přitáhne pozornost k dekoltu a má zeštíhlující efekt.

Pokud chcete jemně projasnit celý obličej, zkuste trošku rozjasňovače přimíchat do vašeho make-upu nebo pleťového krému. Vaše pleť bude vypadat krásně mladistvě a zdravě.

Pro inspiraci můžete mrknout na video od americké youtuberky Teni Panosian…

Zdroje: 1, 2, 3