• Beauty  • Rozmazlete své tělo v DIOR Spa uprostřed Paříže

Rozmazlete své tělo v DIOR Spa uprostřed Paříže

Nejromantičnější město Evropy – Paříž, se kromě výborného jídla, delikates a procházkách po dechberoucích památkách, může pyšnit i další novinkou. Nový hotel Cheval Blanc Paris, jehož dveře byly otevřeny na začátku září patří už teď k velice luxusním hotelům. A hlavní podíl na tom mají určitě majestátní DIOR spa, které se v hotelu nachází.

Relaxace a posit luxusu v jednom

Samotný hotel si zakládá na luxusním interiéru. Navžený interier Petera Marino tak toto pravdilo potvrzuje. Užijete si příjemné chvíle pohody a relaxu v luxusním prostředí, který tak zážitek zveličí. Nesmí chybět perfektní servis. Požitek zpříjemní také perfektní servis, kdy si při rozmazlování svého těla můžete nabídnout šálek čaje nebo relaxovat u příjemného čtení magazínu.

K relaxacije nutné být v prostředí, které vám navodí tu správnou atmoféru, proto se doporučuje si užít tyto chvíle před nebo po proceduře, a to v přííjmném apartmánu. Ten je stylizovám ve světlých tónech, kde nechybí ani útulný obývací pokoj s krbem.

Na co se můžete těšit?

Kombinace exkluzivních technik pod záštitou Dior expertů a špičkových technologují je zde podmínkou. Každý host je pro ně jedinečný, dokáží se přizpůsobit všem potřebám. Jejich rituály v poskytnutí nezapomenutelné péče umožní vaší pleti pocítit nadstandartní péči a rozkoš.

Mezi další procedury, kterými se můžete rozmazlovat, je např. Sapphire Crystal mikroabraze. Jedná se o exkluzivní a emblematickou péči o pleť v podání DIOR. Pro prožitek celého těla vsaďte na masáž. Díky specialistům a jejich provedení si vaše tělo jedinečně odpočine. Žádný stres, uvolnění emocí a to za pouhých 30-60 minut dle výběru typu masáže.

Co myslíte, bude vare příští zastávka směřovat k hotelu Cheval Blanc a dopřejete tak svému tělo pocit znovozrození?

Zdroje: Dior, hotel Cheval Blanc Paris