• Lifestyle  • Westfield Chodov přináší speciální promítání filmu Johnnyho Deppa

Westfield Chodov přináší speciální promítání filmu Johnnyho Deppa

Jediný večer. Jediná šance. V návaznosti na Sustainable Fashion Market, kdy Prahu navštívil excentrický aktivista a designer Daniel Lismore, Westfield Chodov opět přináší svému publiku originální umělecký zážitek v podobě celovečerního filmu Minamata. Speciální promítání se uskuteční ve středu 27.10.2021 v Cinema City Chodov od 19:00 hodin.

Hlavní role se zhostil Johnny Depp, který film s úspěchem uvedl na mezinárodním filmovém festivalu Berlinale a letos kráčel po červeném koberci v Karlových Varech. Dojímavý snímek vypráví příběh slavného fotoreportéra Williama Eugena Smitha (Johnny Depp), kterého ekologická katastrofa zavedla až do japonského rybářského města Minamata, kde zaznamenával život tamních obyvatel, postižených politikou chemické továrny.

Smithovo dílo vstoupilo do dějin fotografie a divák může sledovat napjaté události, které tomu předcházely. Film natočený podle skutečných událostí režíroval Andrew Levitas a díky Westfield Chodov ho publikum může shlédnout i v Praze.

„Tématu ekologie se věnujeme aktivně a dlouhodobě, proto v našich centrech využíváme například elektrické energie pouze z obnovitelných zdrojů, v roce 2020 jsme recyklovali 80 % odpadu a věnujeme se osvětě a podpoře udržitelných značek a produktů. Snímek Minamata věnujeme našim věrným zákazníkům jako dárek za jejich loajalitu.“ Petra Valentová, marketingová ředitelka obchodního centra Westfield Chodov.

Zdroj fotografií: Westfield Chodov

Marketing manager