• Beauty  • Silvestrovský makeup

Silvestrovský makeup

Jak jinak by měl vypadat Silvestrovský makeup, než třpytivě! Pokud se během roku třpytkám straníte, tak teď na to není vhodná chvíle a je naopak čas blýskavé produkty vytáhnout ze šuplíků…

Oči
Na oči nanášejte třpytivé oční stíny, nebo pigmenty, které jsou intenzivnější… Tím vytvoříte slavnostní pohled. Na Silvestra jsou oči o kovových odstínech, ale krásná je i klasická zlatá, nebo jakákoli barva, která lichotí vašim očím.

rosie-huntington-whiteley-makeup-2013-met-gala 459015132-1418761714

Třpytivá linka je pro odvážnějšía chce trochu zručnosti, ale risk je zisk a pokud si troufnete výsledek bude zaručeně dokonalý! Ve výběru barvy linky se meze nekladou, proto si vyberte podle vaší libosti. Nádherně vypadá tzv. dvojitá linka, to znamená barevná nad klasickou černou linku.

black-and-gold-eyeliner-double-eyeliner

Rty
Vyměňte matnou rtěnku za lesku s velmi silným krytím, třeba temně rudý. Tak budou vaše rty přitahovat pozornost! Budou působit nadýchaně, smyslně a slavnostně.

5-Stylish-Alternatives-to-Classic-Red-Lips_3

Pleť                                                                                                                                                                                                                    Rozjasněná pleť je vždycky dobrou volbou, proto na lícní kosti, nad horní ret a hřbet nosu naneste rozjasňovač. Pokud chcete na Silvestra něco víc přimíchejte ho do vašeho makeupu, tak se vaše plet celkově prozáří. Tady ale zvolte jemněji namleté perleťové rozjasňovače.

Top-5-Best-Highlighters-for-the-face

Silvestrovskému makeupu se meze nekladou. Takže se naličte jak chcete, použijte co chcete a hlavně si party užijte. Je to poslední v tomto roce!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6