• Styling  • Silvestr plný lesku a třpytu

Silvestr plný lesku a třpytu

 Pro někoho je Silvestr společenskou bujarou událostí, pro někoho zase poklidnou, přátelskou sešlostí. Ale vždy jde o to samé. Oslavit konec a začátek Nového roku! Co si na takovou slavnostní akci obléci? V čem na konci a zároveň na začátku Nového roku zazářit?

Krajky, flitry, výrazné barvy, volánky, třpytivé kamínky, metalické barvy a vysoké podpatky. To vše se skvěle hodí na Silvestrovský večírek. Ve správně padnoucích “nejen” šatech můžete být hvězdou večera.

Obléci si můžete například šaty nebo sukni poseté flitry, lesklé kalhoty se sáčkem a halenkou nebo zlato – černou kombinaci s masivním náhrdelníkem. Outfit lze doplnit blejzrem, chlupatým kožichem i koženou bundou. Záleží, jakému stylu dáte přednost. Zda romantickému či punkovému.

Vytvořila jsem malou ochutnávku svých Silvestrovských outfitů. První koláž tvoří zlaté úzké šaty s výstřihem, tělový kožich, tyrkysovou kabelku a lodičky na jehlovém podpatku. Druhý look se skládá ze stříbrných krátkých šatů s kabátem v růžové a béžové barvě, zlatých páskových sandálcích, šedo – stříbrné kabelky a pastelových laků na nehty.

Poslední záchrana: Co přibalit?

  • Náhradní punčocháče – pokud zvolíte pod sukni nebo krátké šaty punčocháče, pak náhradní punčocháče jsou velmi důležité! Roztržené totiž nevypadají vůbec vábně.
  • Náplasti – jsou nutné tehdy, pokud máte boty na vysokém podpatku, na které nejste zvyklé. Náplasti uleví od bolesti a umožní pohodlnější chůzi.
  • Spínací špendlík – spínací špendlík dokáže během chvilky vyřešit problém s prasklým zipem či odpadlým knoflíkem. Máte o další problém postaráno!

Přeji vám mnoho úspěchů, spokojenosti, lásky a pořádnou dávku módní inspiraci a kreativního ducha pro rok 2016! ♥

Mark♥Po ( markpo.com )

Zdroj: 1, 2, 3