• Lifestyle  • Spojení vůně a dekorace, proč ne?

Spojení vůně a dekorace, proč ne?

Nejenom vonné ale také designové kousky, to jsou svíčky od značky DW Home. I když nežijeme v prosluněné Kalifornii a surfování, procházky hebkým pískem a pikniky na pláži u nás zažíváme pouze v létě na Mácháči, proč si takovou atmosféru nenavodit alespoň doma?

Co si budeme nalhávat, každou dámu zaručeně dostanou vonné dekorativní předměty do domácnosti, které nejen navodí příjemnou atmosféru, ale také zpříjemní ty večerní návraty po dlouhých dnech v práci nebo škole, kdy je váš byt provoněn sladkou, omamnou a intenzivní vůní. Americká firma DW Home, působící na světovém trhu již od roku 1996, myslí ale i na pánské zastoupení domácnosti, a proto se pyšní nabídkou také velice silných, kořeněných vůní, které provoní každou část vaší domácnosti.

 

Jak už bylo zmíněno předtím, svíčky se mohou vyjímat jako zajímavý designový doplněk zapadající do vašeho interiéru, jelikož jejich flakonky byly navrženy předními designéry. Skvělým místem pro umístění svíček bude např. noční nebo konferenční stolky, krbové či okenní římsy, ale také poličky, jídelní stoly, skříně a pro navození nějaké té romantické intimní atmosféry také okraj vany při pěnové koupeli s drahou polovičkou.

 

Co se týče struktury jednotlivých svíček, esteticky lichotivé skleněné flakonky jsou designově propracované a ručně plněné tím nejlepším voskem. Je zde uplatněna technologie tří knotů, díky čemuž svíčky hoří rovnoměrně a vonné esence jsou kvalitněji uvolňovány. Zákazníci si mohou vybrat mezi vůněmi jako je např. myrta a santalové dřevo a pomyslně se přenést do divočiny jihoasijských pralesů, dále pak aromatická šalvěj, která navodí klid a pohodu v každé stresové situaci. Na své si přijdou převážně muži přičichnutím ke svíčce, která nese vůni tabáku a plodu goji. Svěžest a čistotu bude zas evokovat svíčka s vůní eukalyptu nebo levandule.

 

Zdroje: 1, 2, 3